Hry

Call of Duty: Warzone nefunguje? Aktuálne výpadky a riešenia

Call of Duty: Warzone nefunguje? Pozrite si hlásenia o výpadku od iných používateľov

Call of Duty: Warzone - výpadky služby za posledných 24 hodín
Výpadky
Dnes je a boli hlásené výpadky:
0
Výpadky
Včera boli hlásené výpadky:
0

V grafe môžete vidieť nahlásené výpadky pre hru Call of Duty: Warzone, ktorá je FPS (first-person shooter) od spoločností Raven Software a Infinity Ward a je vydaná spoločnosťou Activision. Hra je určená pre platformy PlayStation 4 (PlayStation 5 prostredníctvom spätnej kompatibility), Windows a Xbox One.

Ak sa u vás vyskytlichyby Call of Duty: Warzone, môžete ich nahlásiť pomocou tlačidla v hornej časti tejto stránky. Problém potom môžete podrobnejšie opísať v komentároch, kde sa dozviete aj ďalšie informácie od ostatných používateľov, prípadne môžete pomôcť niekomu, kto má rovnakú chybu, ale môže ju odstrániť.

Rýchla kontrola dostupnosti Call of Duty: Warzone

Tu môžete skontrolovať dostupnosť adresy „https://www.callofduty.com/warzone„, kde Call of Duty: Warzone nájdete.

Kontrola simuluje načítanie stránky Call of Duty: Warzone. Ak sa stránka načíta v poriadku, kontrola prebehne úspešne. Ak stránka vráti chyby (t. j. akoby sa nenačítala) alebo pripojenie trvá príliš dlho, kontrola zlyhá.

Ide však o kontrolu stránky, nie samotnej služby. Ak sa teda vyskytne napríklad chyba optimalizácie hry, táto kontrola nie je úplne vhodná.

Táto kontrola je určená skôr pre naozaj veľké poruchy, ktoré ovplyvňujú celú infraštruktúru služby. Je to zriedkavé, ale môže sa to stať.

Sociálne profily názov Call of Duty: Warzone

Pre viac informácií tu nájdete aj odkazy na Call of Duty: Warzone a všetky jeho oficiálne sociálne profily, kde sa môžete dozvedieť viac informácií alebo sa dokonca informovať o aktuálnych výpadkoch:

Call of Duty: Warzone na Twitteri

Tu nájdete oficiálny Twitter kanál pre výpadky a technické informácie o hre Call of Duty: Warzone. Ak sa niekde vyskytnú výpadky hry, s najväčšou pravdepodobnosťou sa o tom dozviete tu:

Čo robiť, ak hra nefunguje Call of Duty: Warzone?

Skontrolujte aktuálne výpadky

Keď Call of Duty: Warzone má výpadok, zvyčajne sa to dá ľahko zistiť nahlásením výpadkov iných hráčov. O tých sa môžete dozvedieť v hornej časti tejto stránky, kde nájdete tabuľku s aktuálnymi hláseniami od iných hráčov, ako aj možnosť nahlásiť nefunkčnú hru alebo problém sami.

Neaktualizuje sa alebo prechádza údržbou?

Ak práve vyšla nová záplata, je dosť možné, že sa vyskytne problém alebo dokonca preťaženie serverov v dôsledku zvýšeného prenosu dát. Ak teda stiahnete záplatu a zrazu narazíte na výpadok alebo niečo nefunguje, je takmer isté, že na vine je aktualizácia.

Skúste teda preinštalovať hru na staršiu verziu, ktorá fungovala, alebo počkajte na ďalšiu záplatu, ktorá to vyrieši. Na vašej strane sa toho pravdepodobne nedá veľa urobiť a budete musieť počkať na záplatu, prípadne až keď servery nebudú tak vyťažené.

Reštartujte router/modem, hru, počítač alebo konzolu

Väčšinu problémov možno vyriešiť reštartovaním hry alebo zariadenia, na ktorom hráte, ale pomôcť môže aj resetovanie modemu a/alebo smerovača (často alebo oboch poskytovateľov pripojenia v jednom). Často sa tým vyriešia rôzne problémy s pripojením, chyby alebo čokoľvek iné.

Ide o jednoduchý a rýchly spôsob, ako nefunkčnú hru Call of Duty: Warzone opraviť a vyriešiť rôzne problémy.

Preinštalujte hru

Call of Duty: Warzone môže byť tak poškodená, že je potrebné hru úplne preinštalovať. Je to síce nepríjemné, ale často je to rýchlejšie ako komplikované odstraňovanie niektorých chýb a hľadanie riešenia na internete, čo môže viesť aj k inštalácii nejakého škodlivého softvéru, ktorý „zaručene opraví“ náš pokazený softvér.

Aktualizujte ovládače a všetok softvér

Najmä v prípade hráčov počítačových hier musíme aktualizovať aj náš softvér. Aktualizujte ovládače grafickej karty, procesora, operačného systému a všetkého ostatného, aby všetko fungovalo čo najoptimálnejšie. Ovládače môžu opraviť aj špecifické chyby a odladené chyby alebo dokonca úplne nefunkčný softvér. Nehovoriac o tom, že počítač je potom maximálne zabezpečený a funguje tak, ako má.

Samozrejme, to platí aj pre všetky konzoly, ktoré sa tiež aktualizujú na najnovšiu verziu, čím sa zabezpečí čo najplynulejší chod nových aj starších hier.

Call of Duty: Warzone
  • Celkové hodnocení
4.9

Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone je FPS (first-person shooter) videohra od spoločností Raven Software a Infinity Ward, ktorú vydáva Activision.

Posielam
Vaše hodnotenie
0 (0 hodnotenie)

Podobné

Pridaj komentár

Späť na začiatok stránky