Hry

Fortnite nefunguje? Aktuálne výpadky a riešenia

Fortnite nefunguje? Pozrite si hlásenia o výpadku od iných používateľov

Fortnite - výpadky služby za posledných 24 hodín
Výpadky
Dnes je a boli hlásené výpadky:
0
Výpadky
Včera boli hlásené výpadky:
0

Vyššie uvedený graf zobrazuje výpadky a problémy v reálnom čase, ktoré nahlásili ostatní hráči v hre Fortnite, free-to-play battle royale videohre, ktorú vyvinula a vydala spoločnosť Epic Games.

Ak máte skúsenosti s poruchami alebo výpadkami Fortnite, môžete ich nahlásiť pomocou tlačidla v hornej časti tejto stránky. Problém potom môžete podrobnejšie opísať v komentároch, kde sa dozviete aj ďalšie informácie od ostatných používateľov, prípadne môžete pomôcť niekomu, kto sa stretáva s rovnakou chybou, ale môže ju odstrániť.

Rýchla kontrola dostupnosti Fortnite

Tu môžete skontrolovať dostupnosť „https://www.fortnite.com/„, kde Fortnite možno nájsť odkazy na dôležité stránky.

Kontrola simuluje načítanie webu Fortnite. Ak sa stránka načíta v poriadku, kontrola prebehne úspešne. Ak stránka vráti chyby (t. j. akoby sa nenačítala) alebo pripojenie trvá príliš dlho, kontrola zlyhá.

Ide však o kontrolu stránky, nie samotnej služby. Ak sa teda vyskytne napríklad chyba optimalizácie hry, táto kontrola nie je úplne vhodná.

Táto kontrola je skôr určená pre naozaj veľké výpadky, ktoré ovplyvňujú celú infraštruktúru služby, pri ktorej je hra a tiež webová lokalita mimo prevádzky. Je to zriedkavé, ale môže sa to stať.

Prečo je hra Fortnite mimo prevádzky?

Fortnite je jednou z najpopulárnejších online hier pre viacerých hráčov na svete, do ktorej sa denne prihlasujú milióny hráčov. Ako pri každej online hre, aj pri Fortnite však môže dochádzať k výpadkom a prestojom, čo hráčov frustruje a znemožňuje im hrať. V tomto článku sa budeme venovať aktuálnym výpadkom a riešeniam pre hráčov Fortnite.

Hráči môžu zažiť výpadky z rôznych dôvodov vrátane údržby servera, chýb alebo porúch. Keď je hra Fortnite nefunkčná, hráči sa nemusia môcť prihlásiť, získať prístup do hry alebo môžu počas hrania zaznamenať oneskorenie a iné problémy. Je dôležité, aby hráči boli informovaní o aktuálnom stave hry Fortnite, aby sa vyhli frustrácii a čo najlepšie využili svoj herný zážitok.

Našťastie je k dispozícii niekoľko riešení pre hráčov, ktorí zažívajú výpadky alebo iné problémy s hrou Fortnite. Tie môžu zahŕňať tipy na riešenie problémov, kontaktovanie technickej podpory alebo čakanie na vyriešenie problému. Ak budú hráči informovaní a využijú dostupné riešenia, môžu minimalizovať prestoje a naďalej si užívať obľúbenú hru.

Bežné dôvody výpadkov hry Fortnite

Fortnite je populárna online videohra, ktorá umožňuje hráčom súťažiť v režime hry v štýle battle royale. Ako každá online platforma je však aj Fortnite náchylná na výpadky, ktoré môžu hráčom spôsobiť nepríjemnosti a frustráciu. Tu je niekoľko bežných dôvodov, prečo môže hra Fortnite zaznamenať výpadky:

Preťaženie servera

Jedným z najčastejších dôvodov výpadkov hry Fortnite je preťaženie servera. Keď sa príliš veľa hráčov pokúša o prístup do hry v rovnakom čase, servery môžu byť preťažené a spadnúť. Môže sa to stať počas špičky alebo pri vydaní novej aktualizácie či udalosti.

Údržba

Ďalším dôvodom výpadkov hry Fortnite je plánovaná údržba. Spoločnosť Epic Games, vývojár hry Fortnite, pravidelne vypína servery, aby vykonala údržbu a aktualizácie. Počas tohto obdobia nemajú hráči prístup do hry.

Útoky DDoS

Výpadky Fortnite môžu byť spôsobené aj útokmi DDoS (Distributed Denial of Service). Tieto útoky zahlcujú servery prevádzkou, spôsobujú ich výpadky a bránia hráčom v prístupe do hry. Útoky DDoS môžu vykonávať jednotlivci alebo skupiny so zlým úmyslom.

Problémy s internetovým pripojením

Výpadky hry Fortnite môžu byť spôsobené aj problémami s pripojením na internet. Ak je internetové pripojenie hráča nestabilné alebo pomalé, môže sa vyskytnúť oneskorenie alebo ťažkosti s pripojením k herným serverom. Podobne, ak sa vyskytne problém s poskytovateľom internetových služieb (ISP), hráč sa nemusí byť schopný pripojiť k hre vôbec.

Na záver možno uviesť niekoľko bežných dôvodov, prečo môže hra Fortnite zaznamenať výpadky. Pochopením týchto dôvodov sa môžu hráči lepšie pripraviť na potenciálne poruchy a podniknúť kroky na minimalizáciu ich vplyvu.

Ako skontrolovať stav servera Fortnite

Hráči hry Fortnite sa môžu z času na čas stretnúť s problémami, ktoré im bránia v hraní hry. Ak chcete zistiť, či je problém na ich strane alebo na strane servera, môžete skontrolovať stav servera Fortnite. Tu je niekoľko spôsobov, ako skontrolovať stav servera:

Skontrolujte skúsenosti ostatných hráčov

Ak Fortnite alebo akákoľvek iná hra nefunguje, je najlepšie najprv zistiť, či majú problémy aj iní hráči. To ľahko zistíte priamo v hornej časti tejto stránky (na ktorú sa rýchlo dostanete aj kliknutím sem), kde uvidíte graf nahlásených problémov. Nad grafom nájdete aj tlačidlo, pomocou ktorého môžete problém nahlásiť sami.

Graf sa aktualizuje v reálnom čase a ak v ňom vidíte viacero problémov s hrou, na vine pravdepodobne nie je vaše zariadenie, ale nejaký výpadok na strane operátora. A v takom prípade je najlepšie počkať, kým problém odstránia.

Oficiálna webová stránka spoločnosti Epic Games

Oficiálna webová stránka spoločnosti Epic Games má stránku venovanú aktualizáciám stavu servera Fortnite v reálnom čase. Hráči môžu navštíviť stránku Epic Games Public Status a zistiť, či sú s hrou známe nejaké problémy. Stránka tiež poskytne informácie o akejkoľvek plánovanej údržbe, ktorá môže ovplyvniť hranie.

Platformy sociálnych médií

Fortnite má oficiálny účet na Twitteri @FortniteGame, ktorý poskytuje aktuálne informácie o stave hry. Hráči môžu sledovať aj účet @FortniteStatus na Twitteri, kde sa zobrazujú oznámenia o všetkých známych problémoch alebo plánovanej údržbe. Subreddit Fortnite, /r/FortniteBR, je ďalším miestom, kde môžu hráči kontrolovať aktualizácie a informácie o stave hry.

Kontrolou stavu servera Fortnite prostredníctvom týchto rôznych kanálov môžu hráči zostať informovaní o všetkých problémoch, ktoré môžu ovplyvniť hranie.

Kontrolovať môžete všetky tieto oficiálne sociálne platformy, ako aj oficiálnu stránku:

Kroky pri riešení problémov, keď je Fortnite vypnutý

Keď je hra Fortnite nefunkčná, môže to byť pre hráčov, ktorí si chcú hru užiť, frustrujúce. Našťastie existuje niekoľko krokov na odstránenie problémov, ktoré možno vykonať na vyriešenie problému.

Reštartujte zariadenie

Prvým krokom pri výpadku hry Fortnite je reštartovanie zariadenia. To môže pomôcť odstrániť všetky dočasné problémy so zariadením, ktoré môžu byť príčinou problému. Ak chcete zariadenie reštartovať, jednoducho ho vypnite a potom znova zapnite.

Skontrolujte svoje internetové pripojenie

Ďalšou možnou príčinou výpadku hry Fortnite je problém s internetovým pripojením. Ak chcete skontrolovať svoje internetové pripojenie, skúste otvoriť webovú stránku alebo streamovať video. Ak sú tieto úlohy pomalé alebo nefungujú, môže byť problém s internetovým pripojením. Skúste resetovať modem alebo smerovač, prípadne sa obráťte na poskytovateľa internetových služieb, ktorý vám pomôže.

Aktualizácia hry Fortnite

Ak hra Fortnite nefunguje, môže to byť spôsobené tým, že používate zastaranú verziu hry. Ak chcete aktualizovať hru Fortnite, prejdite na oficiálnu webovú lokalitu hry a stiahnite si najnovšiu verziu. Prípadne skontrolujte aktualizácie v samotnej hre.

Dodržiavaním týchto krokov na riešenie problémov môžu hráči rýchlo vyriešiť problémy pri výpadku Fortnite a vrátiť sa k hraniu hry.

Kedy kontaktovať podporu spoločnosti Epic Games

Ak máte problémy s hrou Fortnite, najprv skontrolujte, či práve neprebieha odstávka alebo údržba. Na stránke Epic Games Public Status môžete skontrolovať, či nie sú známe nejaké problémy. Ak je výpadok alebo údržba, najlepšie je počkať, kým sa problém vyrieši, a až potom kontaktovať podporu spoločnosti Epic Games.

Ak nie sú známe žiadne problémy a stále máte problémy s hrou Fortnite, môžete kontaktovať podporu spoločnosti Epic Games a požiadať o pomoc. Stránka technickej podpory a zákazníckeho servisu spoločnosti Epic Games obsahuje odpovede na niektoré najčastejšie kladené otázky. Ak na tejto stránke nenájdete odpoveď na svoju otázku, môžete kontaktovať podporu spoločnosti Epic Games kliknutím na tlačidlo „Kontaktujte nás“.

Pri kontaktovaní technickej podpory spoločnosti Epic Games je dôležité poskytnúť čo najviac informácií o probléme, s ktorým sa stretávate. Môžu zahŕňať všetky chybové hlásenia, ktoré ste dostali, na akej platforme hráte, a všetky kroky na odstránenie problémov, ktoré ste už podnikli. Poskytnutie týchto informácií pomôže podpore Epic Games rýchlejšie diagnostikovať a vyriešiť problém.

V niektorých prípadoch môže byť potrebné vytvoriť lístok podpory, aby ste získali pomoc od podpory spoločnosti Epic Games. Ak potrebujete vytvoriť lístok na podporu, môžete tak urobiť kliknutím na tlačidlo CREATE A PARENT/GUARDIAN REQUEST“ na stránke technickej podpory a zákazníckeho servisu spoločnosti Epic Games. Vyplňte formulár a odošlite ho, aby ste získali pomoc.

Celkovo platí, že ak máte problémy s hrou Fortnite, je najlepšie najprv skontrolovať, či nejde o známy problém alebo výpadok. Ak nie je známy žiadny problém a stále máte problémy, môžete sa obrátiť na podporu spoločnosti Epic Games a požiadať o pomoc. Poskytnutie čo najviac informácií o probléme, ktorý sa u vás vyskytol, pomôže podpore Epic Games rýchlejšie diagnostikovať a vyriešiť problém.

Fortnite na Twitteri

Tu nájdete oficiálny Twitter kanál hry Fortnite. Ak má hra niekde výpadky, pravdepodobne to zistíte tu:

Fortnite
  • Celkové hodnotenie
4.8

Fortnite

Fortnite je free-to-play battle royale videohra, ktorú vyvinula a vydala spoločnosť Epic Games.

Posielam
Vaše hodnotenie
0 (0 hodnotenie)

Podobné

Pridaj komentár

Späť na začiatok stránky