Hry

Free Fire nefunguje? Aktuálne výpadky a riešenia

Free Fire nefunguje? Pozrite si hlásenia o výpadku od iných používateľov

Free Fire - výpadky služby za posledných 24 hodín
Výpadky
Dnes je a boli hlásené výpadky:
0
Výpadky
Včera boli hlásené výpadky:
0

V grafe môžete vidieť nahlásené výpadky Free Fire, battle royale strieľačky od spoločnosti Garena. Hra je určená pre mobilné telefóny so systémom Android alebo iOS.

Ak sa u vás vyskytli výpadky Free Fire, môžete ich nahlásiť pomocou tlačidla v hornej časti tejto stránky. Problém potom môžete podrobnejšie opísať v komentároch, kde sa dozviete aj ďalšie informácie od ostatných používateľov, prípadne môžete pomôcť niekomu, kto má rovnakú chybu, ale môže ju odstrániť.

Rýchla kontrola dostupnosti Free Fire

Tu môžete skontrolovať dostupnosť adresy „https://ff.garena.com/en/„, kde Free Fire nájdete.

Kontrola simuluje načítanie stránky Free Fire. Ak sa stránka načíta v poriadku, kontrola prebehne úspešne. Ak stránka vráti chyby (t. j. akoby sa nenačítala) alebo pripojenie trvá príliš dlho, kontrola zlyhá.

Ide však o kontrolu stránky, nie samotnej služby. Ak sa teda vyskytne napríklad chyba optimalizácie hry, táto kontrola nie je úplne vhodná.

Táto kontrola je určená skôr pre naozaj veľké poruchy, ktoré ovplyvňujú celú infraštruktúru služby. Je to zriedkavé, ale môže sa to stať.

Sociálne profily názov Free Fire

Pre viac informácií tu nájdete aj odkazy na Free Fire a všetky jeho oficiálne sociálne profily, kde sa môžete dozvedieť viac informácií alebo sa dokonca informovať o aktuálnych výpadkoch:

Free Fire na Twitteri

Tu nájdete oficiálny Twitter kanál hry Free Fire. Ak hra niekde zaznamená výpadky, s najväčšou pravdepodobnosťou sa o tom dozviete tu:

Odkazy na stiahnutie Free Fire

Nefunkčnú hru bude možno potrebné preinštalovať. Tu sú odkazy na stiahnutie pre Android a iOS:

Free Fire pre Android stiahnite tu Free Fire pre iOS stiahnite tu

Čo robiť, ak to nefunguje Free Fire?

Skontrolujte aktuálne výpadky iných hráčov

Keď Free Fire dochádza k výpadku, môžete to zvyčajne ľahko zistiť kontrolou hlásených výpadkov iných hráčov. O tých sa môžete dozvedieť v hornej časti tejto stránky, kde nájdete tabuľku s aktuálnymi hláseniami od iných hráčov, ako aj možnosť nahlásiť nefunkčnú hru alebo problém sami.

Neaktualizuje sa alebo prechádza údržbou?

Obľúbené mobilné hry sa často aktualizujú alebo prechádzajú údržbou. Dozviete sa o tom hneď po spustení aplikácie, zvyčajne s presným časom, ako dlho to bude trvať.

Ide o pomerne štandardné plánované odstávky hry, ktoré zvyčajne trvajú rádovo desiatky minút. V takom prípade budete musieť počkať, kým sa údržba skončí, a až potom sa budete môcť vrhnúť do ďalšej hry.

Reštartujte mobilný telefón alebo aplikáciu

Väčšinu problémov možno vyriešiť reštartovaním hry alebo zariadenia, na ktorom hráte. Často sa tým vyriešia rôzne problémy s pripojením, chyby alebo čokoľvek iné.

Je to jednoduchý a rýchly spôsob, ako opraviť nefunkčnú hru Free Fire opraviť a vyriešiť rôzne problémy.

Najskôr teda aplikáciu zatvorte a znova ju otvorte. Ak to nepomôže, reštartujte telefón.

Znovu nainštalujte hru

Free Fire je pravdepodobne poškodená, takže je potrebné hru úplne preinštalovať. Je to síce nepríjemné, ale často je to rýchlejšie ako zložité riešenie problémov a hľadanie riešenia na internete, čo môže viesť aj k inštalácii nejakého škodlivého softvéru, ktorý „zaručene opraví“ náš pokazený softvér.

Udržujte aplikáciu a všetok softvér aktualizovaný

Hra nemusí fungovať, pretože vyšla aktualizácia, ktorú ste ešte nenainštalovali. Vždy udržiavajte hru, ako aj softvér a celý operačný systém v telefóne v aktuálnom stave.

Free Fire
  • Celkové hodnocení
4.5

Free Fire

Free Fire je battle royale strieľačka od spoločnosti Garena pre mobilné telefóny so systémom Android a iOS.

Posielam
Vaše hodnotenie
0 (0 hodnotenie)

Podobné

Pridaj komentár

Späť na začiatok stránky