Hry

Boom Beach nefunguje? Aktuálne výpadky a riešenia

Boom Beach nefunguje? Pozrite si hlásenia o výpadku od iných používateľov

Boom Beach - výpadky služby za posledných 24 hodín
Výpadky
Dnes je a boli hlásené výpadky:
0
Výpadky
Včera boli hlásené výpadky:
0

V grafe môžete vidieť nahlásené výpadky Boom Beach, bezplatnej mobilnej online strategickej hry vydanej spoločnosťou Supercell. Hra je určená pre mobilné telefóny so systémom Android alebo iOS.

Spoločnosť Supercell vydala aj ďalšie hry, napríklad Clash of Clans, Clash Royale, Brawl Stars a už staršiu hru Hay Day. Ak dochádza k výpadkom jednej hry, je možné, že problémy majú aj ďalšie hry.

Ak máte výpadky Boom Beach, môžete ich nahlásiť pomocou tlačidla v hornej časti tejto stránky. Problém potom môžete podrobnejšie opísať v komentároch, kde sa môžete dozvedieť aj ďalšie informácie od ostatných používateľov, prípadne pomôcť niekomu, kto sa stretáva s rovnakou chybou, ale môže ju odstrániť.

Rýchla kontrola dostupnosti Boom Beach

Tu môžete skontrolovať dostupnosť adresy „https://supercell.com/en/games/boombeach/„, kde Boom Beach nájdete.

Kontrola simuluje načítanie stránky Boom Beach. Ak sa stránka načíta v poriadku, kontrola prebehne úspešne. Ak stránka vráti chyby (t. j. akoby sa nenačítala) alebo pripojenie trvá príliš dlho, kontrola zlyhá.

Ide však o kontrolu stránky, nie samotnej služby. Ak sa teda vyskytne napríklad chyba optimalizácie hry, táto kontrola nie je úplne vhodná.

Táto kontrola je určená skôr pre naozaj veľké poruchy, ktoré ovplyvňujú celú infraštruktúru služby. Je to zriedkavé, ale môže sa to stať.

Sociálne profily názov Boom Beach

Pre viac informácií tu nájdete aj odkazy na Boom Beach a všetky jeho oficiálne sociálne profily, kde sa môžete dozvedieť viac informácií alebo sa dokonca informovať o aktuálnych výpadkoch:

Boom Beach na Twitteri

Tu nájdete oficiálny Twitter kanál hry Boom Beach. Ak hra niekde zaznamená výpadky, s najväčšou pravdepodobnosťou sa o tom dozviete tu:

Odkazy na stiahnutie Boom Beach

Nefunkčnú hru bude možno potrebné preinštalovať. Tu sú odkazy na stiahnutie pre Android a iOS:

Boom Beach pre Android stiahnite tu Boom Beach pre iOS stiahnite tu

Čo robiť, ak to nefunguje Boom Beach?

Skontrolujte aktuálne výpadky iných hráčov

Keď Boom Beach dochádza k výpadku, môžete to zvyčajne ľahko zistiť kontrolou hlásených výpadkov iných hráčov. O tých sa môžete dozvedieť v hornej časti tejto stránky, kde nájdete tabuľku s aktuálnymi hláseniami od iných hráčov, ako aj možnosť nahlásiť nefunkčnú hru alebo problém sami.

Neaktualizuje sa alebo prechádza údržbou?

Obľúbené mobilné hry sa často aktualizujú alebo prechádzajú údržbou. Dozviete sa o tom hneď po spustení aplikácie, zvyčajne s presným časom, ako dlho to bude trvať.

Ide o pomerne štandardné plánované odstávky hry, ktoré zvyčajne trvajú rádovo desiatky minút. V takom prípade budete musieť počkať, kým sa údržba skončí, a až potom sa budete môcť vrhnúť do ďalšej hry.

Reštartujte mobilný telefón alebo aplikáciu

Väčšinu problémov možno vyriešiť reštartovaním hry alebo zariadenia, na ktorom hráte. Často sa tým vyriešia rôzne problémy s pripojením, chyby alebo čokoľvek iné.

Je to jednoduchý a rýchly spôsob, ako opraviť nefunkčnú hru Boom Beach opraviť a vyriešiť rôzne problémy.

Najskôr teda aplikáciu zatvorte a znova ju otvorte. Ak to nepomôže, reštartujte telefón.

Znovu nainštalujte hru

Boom Beach je pravdepodobne poškodená, takže je potrebné hru úplne preinštalovať. Je to síce nepríjemné, ale často je to rýchlejšie ako zložité riešenie problémov a hľadanie riešenia na internete, čo môže viesť aj k inštalácii nejakého škodlivého softvéru, ktorý „zaručene opraví“ náš pokazený softvér.

Udržujte aplikáciu a všetok softvér aktualizovaný

Hra nemusí fungovať, pretože vyšla aktualizácia, ktorú ste ešte nenainštalovali. Vždy udržiavajte hru, ako aj softvér a celý operačný systém v telefóne v aktuálnom stave.

Boom Beach
  • Celkové hodnocení
3.5

Boom Beach

Boom Beach je bezplatná mobilná online strategická hra vydaná spoločnosťou Supercell.

Posielam
Vaše hodnotenie
0 (0 hodnotenie)

Podobné

Pridaj komentár

Späť na začiatok stránky