Hry

Clash Royale nefunguje? Aktuálne výpadky a riešenia

Clash Royale nefunguje? Pozrite si hlásenia o výpadku od iných používateľov

Clash Royale - výpadky služby za posledných 24 hodín
Výpadky
Dnes je a boli hlásené výpadky:
0
Výpadky
Včera boli hlásené výpadky:
0

V grafe si môžete pozrieť nahlásené výpadky Clash Royale, strategickej/kartovej mobilnej hry od spoločnosti Supercell. Hra je určená pre mobilné telefóny so systémom Android alebo iOS.

Spoločnosť Supercell vydala aj ďalšie hry, napríklad Clash of Clans, Brawl Stars a už staršie hry Boom BeachHay Day. Ak dochádza k výpadkom jednej hry, je možné, že problémy majú aj ďalšie hry.

Ak máte výpadky Clash Royale, môžete ich nahlásiť pomocou tlačidla v hornej časti tejto stránky. Problém potom môžete podrobnejšie opísať v komentároch, kde sa môžete dozvedieť aj ďalšie informácie od ostatných používateľov, prípadne pomôcť niekomu, kto sa stretáva s rovnakou chybou, ale môže ju odstrániť.

Rýchla kontrola dostupnosti Clash Royale

Tu môžete skontrolovať dostupnosť adresy „https://supercell.com/en/games/clashroyale/„, kde Clash Royale nájdete.

Kontrola simuluje načítanie stránky Clash Royale. Ak sa stránka načíta v poriadku, kontrola prebehne úspešne. Ak stránka vráti chyby (t. j. akoby sa nenačítala) alebo pripojenie trvá príliš dlho, kontrola zlyhá.

Ide však o kontrolu stránky, nie samotnej služby. Ak sa teda vyskytne napríklad chyba optimalizácie hry, táto kontrola nie je úplne vhodná.

Táto kontrola je určená skôr pre naozaj veľké poruchy, ktoré ovplyvňujú celú infraštruktúru služby. Je to zriedkavé, ale môže sa to stať.

Sociálne profily názov Clash Royale

Pre viac informácií tu nájdete aj odkazy na Clash Royale a všetky jeho oficiálne sociálne profily, kde sa môžete dozvedieť viac informácií alebo sa dokonca informovať o aktuálnych výpadkoch:

Clash Royale na Twitteri

Tu nájdete oficiálny Twitter kanál hry Clash Royale. Ak hra niekde zaznamená výpadky, s najväčšou pravdepodobnosťou sa o tom dozviete tu:

Odkazy na stiahnutie Clash Royale

Nefunkčnú hru bude možno potrebné preinštalovať. Tu sú odkazy na stiahnutie pre Android a iOS:

Clash Royale pre Android stiahnite tu Clash Royale pre iOS stiahnite tu

Čo robiť, ak to nefunguje Clash Royale?

Skontrolujte aktuálne výpadky iných hráčov

Keď Clash Royale dochádza k výpadku, môžete to zvyčajne ľahko zistiť kontrolou hlásených výpadkov iných hráčov. O tých sa môžete dozvedieť v hornej časti tejto stránky, kde nájdete tabuľku s aktuálnymi hláseniami od iných hráčov, ako aj možnosť nahlásiť nefunkčnú hru alebo problém sami.

Neaktualizuje sa alebo prechádza údržbou?

Obľúbené mobilné hry sa často aktualizujú alebo prechádzajú údržbou. Dozviete sa o tom hneď po spustení aplikácie, zvyčajne s presným časom, ako dlho to bude trvať.

Ide o pomerne štandardné plánované odstávky hry, ktoré zvyčajne trvajú rádovo desiatky minút. V takom prípade budete musieť počkať, kým sa údržba skončí, a až potom sa budete môcť vrhnúť do ďalšej hry.

Reštartujte mobilný telefón alebo aplikáciu

Väčšinu problémov možno vyriešiť reštartovaním hry alebo zariadenia, na ktorom hráte. Často sa tým vyriešia rôzne problémy s pripojením, chyby alebo čokoľvek iné.

Je to jednoduchý a rýchly spôsob, ako opraviť nefunkčnú hru Clash Royale opraviť a vyriešiť rôzne problémy.

Najskôr teda aplikáciu zatvorte a znova ju otvorte. Ak to nepomôže, reštartujte telefón.

Znovu nainštalujte hru

Clash Royale je pravdepodobne poškodená, takže je potrebné hru úplne preinštalovať. Je to síce nepríjemné, ale často je to rýchlejšie ako zložité riešenie problémov a hľadanie riešenia na internete, čo môže viesť aj k inštalácii nejakého škodlivého softvéru, ktorý „zaručene opraví“ náš pokazený softvér.

Udržujte aplikáciu a všetok softvér aktualizovaný

Hra nemusí fungovať, pretože vyšla aktualizácia, ktorú ste ešte nenainštalovali. Vždy udržiavajte hru, ako aj softvér a celý operačný systém v telefóne v aktuálnom stave.

Clash Royale
  • Celkové hodnocení
3.8

Clash Royale

Clash Royale je strategická/kartová hra pre viacerých hráčov pre mobilné telefóny.

Posielam
Vaše hodnotenie
0 (0 hodnotenie)

Podobné

Pridaj komentár

Späť na začiatok stránky