Hry

Candy Crush Friends Saga nefunguje? Aktuálne výpadky a riešenia

Candy Crush Friends Saga nefunguje? Pozrite si hlásenia o výpadku od iných používateľov

Candy Crush Friends Saga - výpadky služby za posledných 24 hodín
Výpadky
Dnes je a boli hlásené výpadky:
0
Výpadky
Včera boli hlásené výpadky:
0

Vyššie uvedený graf zobrazuje výpadky a problémy v reálnom čase, ktoré nahlásili iní hráči s Candy Crush Friends Saga, logickou hrou od spoločnosti King, ktorú možno hrať na telefónoch so systémom Android, iOS, ale aj na počítači v prehliadači Facebook alebo v samostatnej aplikácii.

V princípe ide o veľmi podobnú hru ako známejšia Candy Crush Saga, ale nájdete tu nové princípy a postupy a je to príjemné osvieženie, najmä ak sa stretávate len s veľmi náročnými úrovňami a chcete si oddýchnuť a užiť si častejšie výhry v úrovniach.

Navyše, keďže sú si v princípe veľmi podobné, môžete hrať viac hier naraz, a teda mať viac pokusov na dokončenie úrovne. Ak v jednej hre narazíte na obzvlášť frustrujúcu úroveň, nemusíte hrať len túto hru, ale môžete ľahko preskočiť na inú hru, kde hráte inú úroveň. Okrem spomínanej a najznámejšej hry Candy Crush Saga existuje aj Candy Crush Soda Saga alebo Candy Crush Jelly Saga. V praxi tak môžete hrať 4 hry súčasne, pričom počet pokusov sa tiež navzájom dopĺňa.

Ak máte výpadky Candy Crush Friends Saga, môžete ich nahlásiť pomocou tlačidla v hornej časti tejto stránky. Problém potom môžete podrobnejšie opísať v komentároch, kde sa dozviete aj ďalšie informácie od ostatných používateľov, prípadne môžete pomôcť niekomu, kto má rovnakú chybu, ale môže ju odstrániť.

Rýchla kontrola dostupnosti Candy Crush Friends Saga

Tu môžete skontrolovať dostupnosť adresy „https://www.king.com/game/candycrushfriends„, kde Candy Crush Friends Saga možno nájsť odkazy na hranie a pokyny, ako prípadne preniesť svoj postup z jedného zariadenia do druhého.

Kontrola simuluje načítanie stránky Candy Crush Friends Saga. Ak sa stránka načíta v poriadku, kontrola je úspešná. Ak stránka vráti chyby (t. j. akoby sa nenačítala) alebo pripojenie trvá príliš dlho, kontrola sa skončí neúspešne.

Ide však o kontrolu stránky, nie samotnej služby. Ak sa teda vyskytne napríklad chyba optimalizácie hry, táto kontrola nie je úplne vhodná.

Táto kontrola je určená skôr pre naozaj veľké poruchy, ktoré ovplyvňujú celú infraštruktúru služby. Je to zriedkavé, ale môže sa to stať.

Sociálne profily názov Candy Crush Friends Saga

Pre viac informácií tu nájdete aj odkazy na Candy Crush Friends Saga a všetky jeho oficiálne sociálne profily, kde sa môžete dozvedieť viac informácií alebo sa dokonca informovať o aktuálnych výpadkoch:

Candy Crush Friends Saga na Twitteri

Tu nájdete oficiálny Twitter kanál hry Candy Crush Friends Saga. Ak hra niekde zaznamená výpadky, s najväčšou pravdepodobnosťou sa o tom dozviete tu:

Odkazy na stiahnutie Candy Crush Friends Saga na Android a iOS

Nefunkčnú hru bude možno potrebné preinštalovať. Tu nájdete odkazy na stiahnutie pre systémy Android a iOS:

Candy Crush Friends Saga pre Android stiahnite tu Candy Crush Friends Saga pre iOS stiahnite tu

Ďalšie odkazy na stiahnutie pre systém Windows nájdete priamo na oficiálnej webovej stránke king.com.

Čo robiť, ak to nefunguje Candy Crush Friends Saga?

Pozrite si skúsenosti ostatných hráčov

Ak Candy Crush Friends Saga alebo akákoľvek iná hra nefunguje, najlepšie je najprv zistiť, či majú problémy aj iní hráči. To ľahko zistíte priamo v hornej časti tejto stránky (na ktorú sa rýchlo dostanete aj kliknutím sem), kde uvidíte graf nahlásených problémov. Nad grafom nájdete aj tlačidlo, pomocou ktorého môžete problém nahlásiť sami.

Graf sa aktualizuje v reálnom čase a ak v ňom vidíte viacero problémov s hrou, na vine pravdepodobne nie je vaše zariadenie, ale nejaký výpadok na strane operátora. A v takom prípade je najlepšie počkať, kým problém odstránia.

Môžu prebiehať aktualizácie a súvisiaca údržba

Ak vyjde nejaká oprava alebo záplata obsahu, často sa stane, že hra je nejaký čas nedostupná. Môže sa to však stať aj počas rôznych iných situácií.

Aj v tomto prípade budete musieť počkať, kým sa údržba skončí a v zariadení bude všetko v poriadku.

Reštartujte mobilný telefón, počítač alebo aplikáciu

Reštartovanie aplikácie s hrou alebo v horšom prípade celého telefónu či počítača patrí medzi najbežnejšie a najúčinnejšie spôsoby opravy hry Candy Crush Friends Saga.

Vyrieši to rôzne softvérové chyby, zaseknutie pamäte alebo čokoľvek iné. Reštartovanie aplikácie alebo zariadenia je navyše zvyčajne otázkou desiatok sekúnd, maximálne niekoľkých minút, a je to veľmi jednoduchý spôsob opravy prakticky akéhokoľvek softvéru, ktorý sa niekedy môže takpovediac len zaseknúť.

Preinštalujte hru

Hra Candy Crush Friends Saga môže byť natoľko poškodená, že ju treba úplne preinštalovať. Je to síce nepríjemné, ale často je to rýchlejšie, ako keby sme mali zložito riešiť problémy a hľadať riešenie na internete, čo môže viesť aj k inštalácii nejakého škodlivého softvéru, ktorý „zaručene opraví“ náš pokazený softvér.

Udržujte aplikáciu a všetok softvér aktuálny

Hra nemusí fungovať, pretože vyšla aktualizácia, ktorú ste ešte nenainštalovali. Vždy udržiavajte hru, ako aj softvér a celý operačný systém v telefóne alebo počítači (alebo v akomkoľvek inom zariadení, ktoré vlastníte) v aktuálnom stave.

Candy Crush Friends Saga
  • Celkové hodnocení
4.2

Candy Crush Friends Saga

Candy Crush Friends Saga je logická hra od spoločnosti King pre mobilné telefóny so systémami Android a iOS, ale možno ju hrať aj na počítači vo webovom prehliadači alebo v samostatnej aplikácii.

Posielam
Vaše hodnotenie
0 (0 hodnotenie)

Podobné

Pridaj komentár

Späť na začiatok stránky