Hry

Candy Crush Saga nefunguje? Aktuálne výpadky a riešenia

Candy Crush Saga nefunguje? Pozrite si hlásenia o výpadku od iných používateľov

Candy Crush Saga - výpadky služby za posledných 24 hodín
Výpadky
Dnes je a boli hlásené výpadky:
0
Výpadky
Včera boli hlásené výpadky:
0

V grafe môžete vidieť nahlásené výpadky Candy Crush Saga, logickej hry od spoločnosti King. Hra je primárne určená pre mobilné telefóny so systémom Android alebo iOS, ale môžete ju hrať aj na počítači v prehliadači, na Facebooku alebo si môžete stiahnuť samostatnú aplikáciu.

Pády hry Candy Crush Saga, či už ide o prihlásenie, spustenie, náhle výpadky, záseky alebo čokoľvek iné, môžete nahlásiť kliknutím na tlačidlo nad grafom. Nahlásenie výpadku alebo chyby pomôže aj ostatným hráčom zistiť, či sa výpadky dejú len im, alebo ich zažívajú aj ostatní.

Podrobnejšie chyby môžete opísať v komentároch nižšie, kde vám hráči môžu pomôcť problém vyriešiť, alebo môžete opísať, ako sa vám podarilo výpadok, problém alebo čokoľvek iné odstrániť.

Rýchla kontrola dostupnosti Candy Crush Saga

Tu môžete skontrolovať dostupnosť „https://www.king.com/game/candycrush„, kde Candy Crush Saga nájdete odkazy na hranie a pokyny, ako prípadne preniesť svoj postup z jedného zariadenia do druhého.

Kontrola simuluje načítanie stránky Candy Crush Saga. Ak sa stránka načíta v poriadku, kontrola je úspešná. Ak stránka vráti chyby (t. j. akoby sa nenačítala) alebo pripojenie trvá príliš dlho, kontrola sa skončí neúspešne.

Ide však o kontrolu stránky, nie samotnej služby. Ak sa teda vyskytne napríklad chyba optimalizácie hry, táto kontrola nie je úplne vhodná.

Táto kontrola je určená skôr pre naozaj veľké poruchy, ktoré ovplyvňujú celú infraštruktúru služby. Je to zriedkavé, ale môže sa to stať.

Sociálne profily názov Candy Crush Saga

Pre viac informácií tu nájdete aj odkazy na Candy Crush Saga a všetky jeho oficiálne sociálne profily, kde sa môžete dozvedieť viac informácií alebo sa dokonca informovať o aktuálnych výpadkoch:

Candy Crush Saga na Twitteri

Tu nájdete oficiálny Twitter kanál hry Candy Crush Saga. Ak hra niekde zaznamená výpadky, s najväčšou pravdepodobnosťou sa o tom dozviete tu:

Odkazy na stiahnutie Candy Crush Saga na Android a iOS

Nefunkčnú hru bude možno potrebné preinštalovať. Tu nájdete odkazy na stiahnutie pre systémy Android a iOS:

Ďalšie odkazy na stiahnutie pre systém Windows nájdete priamo na oficiálnej webovej stránke king.com.

Čo robiť, ak to nefunguje Candy Crush Saga?

Pozrite si skúsenosti ostatných hráčov

Ak Candy Crush Saga alebo akákoľvek iná hra nefunguje, najlepšie je najprv zistiť, či majú problémy aj iní hráči. To ľahko zistíte priamo v hornej časti tejto stránky (na ktorú sa rýchlo dostanete aj kliknutím sem), kde uvidíte graf nahlásených problémov. Nad grafom nájdete aj tlačidlo, pomocou ktorého môžete problém nahlásiť sami.

Graf sa aktualizuje v reálnom čase a ak v ňom vidíte viacero problémov s hrou, na vine pravdepodobne nie je vaše zariadenie, ale nejaký výpadok na strane operátora. A v takom prípade je najlepšie počkať, kým problém odstránia.

Môžu prebiehať aktualizácie a súvisiaca údržba

Ak vyjde nejaká oprava alebo záplata obsahu, často sa stane, že hra je nejaký čas nedostupná. Môže sa to však stať aj počas rôznych iných situácií.

Aj v tomto prípade budete musieť počkať, kým sa údržba skončí a v zariadení bude všetko v poriadku.

Reštartujte mobilný telefón, počítač alebo aplikáciu

Reštartovanie aplikácie s hrou alebo v horšom prípade celého telefónu či počítača patrí medzi najbežnejšie a najúčinnejšie spôsoby opravy hry Candy Crush Saga.

Vyrieši to rôzne softvérové chyby, zaseknutie pamäte alebo čokoľvek iné. Reštartovanie aplikácie alebo zariadenia je navyše zvyčajne otázkou desiatok sekúnd, maximálne niekoľkých minút, a je to veľmi jednoduchý spôsob opravy prakticky akéhokoľvek softvéru, ktorý sa niekedy môže takpovediac len zaseknúť.

Preinštalujte hru

Candy Crush Saga môže byť natoľko poškodená, že je potrebné hru úplne preinštalovať. Je to síce nepríjemné, ale často je to rýchlejšie ako komplikované odstraňovanie niektorých chýb a hľadanie riešenia na internete, čo môže viesť aj k inštalácii nejakého škodlivého softvéru, ktorý „zaručene opraví“ náš pokazený softvér.

Udržujte aplikáciu a všetok softvér aktualizovaný

Hra nemusí fungovať, pretože vyšla aktualizácia, ktorú ste ešte nenainštalovali. Vždy udržiavajte hru, ako aj softvér a celý operačný systém v telefóne v aktuálnom stave.

Candy Crush Saga
  • Celkové hodnocení
4.7

Candy Crush Saga

Logická hra Candy Crush Saga od spoločnosti King pre mobilné telefóny so systémom Android a iOS, ale dá sa hrať aj na počítači vo webovom prehliadači alebo v samostatnej aplikácii.

Posielam
Vaše hodnotenie
0 (0 hodnotenie)

Podobné

Pridaj komentár

Späť na začiatok stránky