Hry

League of Legends nefunguje? Aktuálne výpadky a riešenia

League of Legends nefunguje? Pozrite si hlásenia o výpadku od iných používateľov

League of Legends - výpadky služby za posledných 24 hodín
Výpadky
Dnes je a boli hlásené výpadky:
0
Výpadky
Včera boli hlásené výpadky:
0

Vyššie uvedený graf zobrazuje výpadky a problémy v reálnom čase nahlásené inými hráčmi v hre League of Legends, čo je hra MOBA (multiplayer online battle arena) pre operačné systémy Windows a macOS (t. j. len na PC, nie na mobiloch alebo tabletoch). Jej priamym konkurentom je hra Dota 2.

Ak máte problémy s výpadkami League of Legends, môžete ich nahlásiť pomocou tlačidla v hornej časti tejto stránky. Problém potom môžete podrobnejšie opísať v komentároch, kde sa dozviete aj ďalšie informácie od ostatných používateľov, prípadne môžete pomôcť niekomu, kto má rovnakú chybu, ale môže ju odstrániť.

Rýchla kontrola dostupnosti League of Legends

Tu môžete skontrolovať dostupnosť „https://www.leagueoflegends.com/cs-cz/„, kde nájdete odkazy na hranie a pokyny, ako prípadne preniesť svoj postup z jedného zariadenia do druhého.

Kontrola simuluje načítanie webu League of Legends. Ak sa stránka načíta v poriadku, kontrola prebehne úspešne. Ak stránka vráti chyby (t. j. akoby sa nenačítala) alebo pripojenie trvá príliš dlho, kontrola zlyhá.

Ide však o kontrolu stránky, nie samotnej služby. Ak sa teda vyskytne napríklad chyba optimalizácie hry, táto kontrola nie je úplne vhodná.

Táto kontrola je určená skôr pre skutočne veľké výpadky, ktoré ovplyvňujú celú infraštruktúru služby. Je to zriedkavé, ale môže sa to stať.

Sociálne profily League of Legends

Pre viac informácií tu nájdete aj odkazy na League of Legends a všetky jeho oficiálne sociálne profily, kde sa môžete dozvedieť viac informácií alebo sa dokonca informovať o aktuálnych výpadkoch:

League of Legends na Twitteri

Tu nájdete oficiálny Twitter kanál hry League of Legends. Ak má hra niekde výpadky, pravdepodobne to zistíte tu:

Čo robiť, ak nefunguje League of Legends?

Pozrite si skúsenosti ostatných hráčov

Ak League of Legends nefunguje, je najlepšie najprv zistiť, či majú problémy aj iní hráči. To ľahko zistíte priamo v hornej časti tejto stránky ( ku ktorej sa rýchlo dostanete aj kliknutím sem), kde uvidíte graf nahlásených problémov. Nad grafom nájdete aj tlačidlo, pomocou ktorého môžete problém nahlásiť sami.

Graf sa aktualizuje v reálnom čase a ak v ňom vidíte viacero problémov s hrou, na vine pravdepodobne nie je vaše zariadenie, ale nejaký výpadok na strane operátora. A v takom prípade je najlepšie počkať, kým problém odstránia.

Môžu prebiehať aktualizácie a súvisiaca údržba

Ak vyjde oprava alebo obsahová záplata, často sa stane, že hra je na určitý čas nedostupná. Môže sa to však stať aj počas rôznych iných situácií.

Aj v tomto prípade budete musieť počkať, kým sa údržba skončí a v zariadení bude všetko v poriadku.

Potom budete musieť mať stiahnutú a nainštalovanú aktualizáciu, aby hra fungovala správne. Zvyčajne sa to deje automaticky, ale budete musieť počkať na obdobie inštalácie, takže hru nespustíte.

Reštartujte aplikáciu alebo počítač

Reštartovanie aplikácie alebo počítača je zvyčajne najrýchlejší a najjednoduchší spôsob riešenia mnohých problémov so softvérom. Odporúčame najprv všetko vypnúť a znovu zapnúť a až potom pokračovať v ďalších krokoch.

Preinštalujte hru

Hra League of Legends môže byť tak poškodená, že ju treba úplne preinštalovať. Je to síce nepríjemné, ale často je to rýchlejšie, ako keby sme mali zložito riešiť problémy a hľadať riešenie na internete, čo môže viesť k inštalácii nejakého škodlivého softvéru, ktorý „zaručene opraví“ náš pokazený softvér.

Udržujte aplikáciu a všetok softvér aktuálny

Hra nemusí fungovať, pretože vyšla aktualizácia, ktorú ste ešte nenainštalovali. Vždy aktualizujte hru, ako aj softvér a operačný systém v počítači (alebo v akomkoľvek inom zariadení, ktoré vlastníte).

League of Legends
  • Celkové hodnotenie
4.8

League of Legends

League of Legends (skrátene LoL) je počítačová hra zo žánru MOBA (multiplayer online battle arena).

Posielam
Vaše hodnotenie
0 (0 hodnotenie)

Podobné

Pridaj komentár

Späť na začiatok stránky