Sociálne sieteWeby

TikTok nefunguje? Aktuálne výpadky a riešenia

TikTok nefunguje? Pozrite si hlásenia ostatných používateľov

TikTok - výpadky služby za posledných 24 hodín
Výpadky
Dnes je a boli hlásené výpadky:
0
Výpadky
Včera boli hlásené výpadky:
0

V tabuľke vyššie si môžete pozrieť chybové hlásenia iných používateľov TikTok. Ak vám v službe niečo nefunguje alebo sa vám nedarí stránku ani spustiť, dajte nám vedieť kliknutím na tlačidlo nad grafom.

Niekedy ide o chybu nášho zariadenia, inokedy je to naozaj nefunkčná služba. Ak nám nefunkčnú webovú lokalitu alebo službu nahlásite, ostatní používatelia budú s väčšou pravdepodobnosťou vedieť, že ide skutočne o technickú chybu, a teda nie o problém s ich zariadením.

Ak máte konkrétny problém s nefunkčnou službou TikTok, môžete nám ho oznámiť aj v komentároch nižšie. Možno sa niekto stretol s podobnou vecou a bude poznať riešenie.

Rýchla kontrola dostupnosti TikTok.com

Dostupnosť stránky https://www.tiktok.com môžete skontrolovať tu. Ak je stránka dostupná, tlačidlo bude zelené, v opačnom prípade bude červené.

My však kontrolujeme len to, či je stránka dostupná a podarí sa nám k nej pripojiť v priebehu niekoľkých sekúnd. To však neznamená, že na stránke aj tak niečo nefunguje.

Nekontrolujeme však iné funkcie, ako napríklad nahrávanie príspevkov alebo sledovanie videí.

Aj v prípade takýchto chýb by však stránka stále fungovala, takže kontrola by bola úspešná, hoci samotná služba by bola v podstate nepoužiteľná.

Ak teda narazíte na chybu, nahláste ju pomocou tlačidla v hornej časti stránky a potom ju popíšte v komentároch.

Určite to pomôže ostatným, ktorí sa s touto chybou stretávajú, pričom bude jasné, že problém nie je na vašej strane, ale ide o nejaký výpadok, ktorý musí TikTok vyriešiť na svojej strane.

Odkazy na stiahnutie TikTok

TikTok je sociálna sieť založená na zdieľaní obsahu vo forme videí. Najčastejšie sa preto používa v mobilných telefónoch a tabletoch so systémom Android alebo iOS, ale k dispozícii je aj webová verzia na adrese TikTok.com.

Odkazy na stiahnutie nájdete priamo tu, kde si stačí vybrať, ktoré zariadenie používate:

TIKTOK SI MÔŽETE STIAHNÚŤ Z GOOGLE PLAY PRE ANDROID TU TIKTOK SI MÔŽETE STIAHNÚŤ Z APP STORE PRE iOS TU

Ako odstrániť prípadné problémy s aplikáciou TikTok

Zmeny v sieti

Niektoré aplikácie môžu prestať správne fungovať, keď zmeníte spôsob pripojenia na internet (napríklad zmena z mobilných dát na wi-fi alebo naopak, alebo zmena z jednej siete wi-fi na inú).

TikTok s tým zvyčajne nemá problém a všetko naďalej funguje, ale ak aplikácia prestala fungovať vo chvíli, keď ste zmenili sieť, môže to byť príčinou.

Môže to byť viditeľné najmä vo chvíli, keď zmena siete zasiahla do času odosielania príspevkov. Podobne sa môže stať, že sa videá trochu zaseknú alebo sa nezobrazia, keď ste uprostred zmeny siete, a teda nie ste pripojení k internetu.

Jednoduchým riešením je reštartovanie aplikácie.

Aplikácia Snapchat sa zasekla

Hacknutie akéhokoľvek programu sa stáva a je to úplne normálne. Ideálne je aplikáciu vypnúť a zapnúť. Ak ide o zásadnejší pád, možno bude potrebné reštartovať celé zariadenie.

Nie ste v práci alebo na verejnom wi-fi?

Verejné siete alebo siete wi-fi v práci, ako aj pracovné počítače môžu blokovať rôzne aplikácie alebo stránky. Zvyčajne ide o sociálne siete ako Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat, ale samozrejme to môžu byť aj aplikácie ako TikTok, ktoré slúžia predovšetkým na komunikáciu.

Riešením je potom používanie vlastného zariadenia a vlastného internetového pripojenia, typicky vlastného telefónu s mobilnými dátami.

TikTok sa jednoducho zrútil a je potrebné počkať na opravu

Ak nič nepomohlo a najmä ak v grafe nahlásených výpadkov v hornej časti stránky vidíte, že výpadky zaznamenávajú aj iní používatelia, pravdepodobne ide o výpadok priamo na strane Snapchatu.

V praxi to znamená, že s problémom sa nedá veľa urobiť a budeme musieť počkať na riešenie, ktoré môže zvyčajne trvať rádovo hodiny.

Pre viac informácií tu nájdete aj odkazy na všetky oficiálne profily samotného TikToku na sociálnych sieťach, kde sa môžete dozvedieť viac informácií.

Chyby v adrese TikTok.com alebo nesprávne predĺženie domény

Najmä ak nemáte adresu webovej stránky uloženú v záložkách prehliadača, je možné, že máte v adrese preklep.

Ide o pomerne častú chybu, pri ktorej aj jeden nesprávne napísaný znak môže spôsobiť, že stránka bude vyzerať nedostupne, ale je to jednoducho preto, že navštevujete neexistujúcu stránku.

Skontrolujte preto, či ste adresu skutočne zadali správne.

V prípade stránky Toktok treba ešte poznamenať, že jediná správna adresa je tiktok.com a žiadna iná.

Na rozdiel napríklad od spoločnosti Google, ktorá pôsobí v rôznych krajinách pod rôznymi doménami (teda nielen google.com, ale aj google.cz, .sk, .it, .fr a mnoho, mnoho ďalších), TikTok má jedinú adresu, na ktorej sa všetok obsah automaticky prekladá do zvoleného jazyka.

Skontrolujte teda aj to, či sa náhodou nepripájate napríklad na tikok.cz, čo nie je správna adresa pre TkTok.

Skontrolujte programy v zariadení a rozšírenia prehliadača

Rôzne programy, ako sú antivírusy, firewally a najrôznejšie zariadenia, majú často schopnosť blokovať prístup na rôzne webové stránky, aj keď môže ísť o chybu.

Niekedy to robia preto, aby nás ochránili pred podvodnými stránkami alebo stránkami, ktoré sú infikované. Niekedy však dôjde k chybe alebo sa na čiernu listinu dostane stránka, ktorá je bezpečná.

Často sa to stáva pri stránkach s bezplatným streamovaným obsahom, ale nikdy nie je vylúčené, že TikTok je z nejakého dôvodu zablokovaný.

Preto odporúčame pred prijatím drastickejších opatrení vypnúť programy, ako sú VPN, blokátory reklám a podobne. Ak TikTok stále nefunguje, môžete ich opäť zapnúť a chyba bude inde.

TikTok na Twitteri

Najnovšie príspevky TikTok na Twitteri si môžete pozrieť tu. Ak aplikácia zažíva známejší výpadok, veľmi pravdepodobne sa táto informácia objaví na Twitteri.

TikTok
  • Celkové hodnotenie
4.5

TikTok

TikTok je sociálna sieť, ktorá umožňuje zdieľať obsah vo forme krátkych videí.

Posielam
Vaše hodnotenie
0 (0 hodnotenie)

Podobné

Pridaj komentár

Späť na začiatok stránky