AplikácieSociálne siete

Snapchat nefunguje? Aktuálne výpadky a riešenia

Snapchat nefunguje? Pozrite si správy ostatných používateľov

Snapchat - výpadky služby za posledných 24 hodín
Výpadky
Dnes je a boli hlásené výpadky:
0
Výpadky
Včera boli hlásené výpadky:
0

V grafe si môžete pozrieť nahlásené výpadky a chyby aplikácie Snapchat. Ak vám Snapchat nefunguje alebo sa stretávate s chybami, ktoré spôsobujú, že služba je v podstate nepoužiteľná, použite tlačidlo nad grafom a dajte ostatným vedieť, že nie sú sami.

Ak máte konkrétny problém, dajte o ňom vedieť v komentároch v dolnej časti stránky. Pomôcť vám môžu ostatní používatelia, ktorí sa s problémom možno tiež stretli a vedia, čo za ním stojí.

Nahlásenie nefungujúcich služieb pomôže aj ostatným používateľom, ktorí vedia, že chyba nie je v ich zariadení, takže sa ju nemusia snažiť odstrániť vypínaním iných aplikácií alebo zmenou rôznych nastavení.

Rýchla kontrola dostupnosti na stránke accounts.snapchat.com

Tu môžete skontrolovať dostupnosť„https://accounts.snapchat.com/„, prihlasovacej stránky webovej verzie, kde sa môžete aj zaregistrovať.

Kontrola bude úspešná, ak sa nám podarí pripojiť k webovej stránke, ktorá sa načíta do niekoľkých sekúnd po kliknutí na tlačidlo. Ak stránka vráti chybu alebo pripojenie trvá príliš dlho, kontrola bude neúspešná.

Upozorňujeme, že kontrolujeme iba fungovanie a načítanie samotnej webovej lokality, nie mobilných aplikácií, na ktorých Snapchat primárne beží. Nekontrolujeme ani iné funkcie, napríklad či môžete odosielať/prijímať správy alebo čokoľvek iné.

Ak teda narazíte na nejaké chyby na inak funkčnej stránke, dajte nám o tom vedieť pomocou tlačidla v hornej časti tejto stránky a chybu môžete podrobnejšie opísať v komentároch nižšie.

Stojí tiež za to zdôrazniť, že kontrola samotnej stránky Snapchat nie je práve najvhodnejší spôsob, ako zistiť, že niečo nefunguje, pretože zvyčajne sa výpadky týkajú funkcie v aplikácii, nie úplne spadnutej stránky alebo nefunkčnej prihlasovacej stránky.

Preto je lepšie sledovať výpadky a chyby nahlásené inými používateľmi, ako aj reakcie v komentároch, ktoré s väčšou pravdepodobnosťou ukážu, že chyby sa stali niekde na strane Snapchatu, a teda chyba nie je vo vašom zariadení.

Odkazy na stiahnutie aplikácie Snapchat

Snapchat, podľa princípu fungovania na základe okamžitého posielania fotografií a videí, je k dispozícii ako aplikácia pre mobilné telefóny a tablety so systémom Android alebo iOS.

Hoci aplikáciu možno spustiť aj na počítači, je to pomerne zbytočné, pretože v tomto prípade jednoducho nemá významné využitie (koniec koncov, fotografovanie počítačom nie je práve bežné).

Všetky odkazy na stiahnutie nájdete priamo na oficiálnej webovej stránke alebo tu, kde si len vyberiete, ktoré zariadenie používate:

Ako odstrániť potenciálne problémy so službou Snapchat

Snapchat nepadá až tak často, ale sem-tam sa to stane. Pozrime sa na niekoľko možných dôvodov a riešení.

Zmeny v sieti

Niektoré aplikácie môžu prestať správne fungovať, keď zmeníte spôsob pripojenia na internet (napríklad zmena z mobilných dát na wi-fi alebo naopak, alebo zmena jednej siete wi-fi za inú).

Snapchat s tým zvyčajne nemá problém a všetko naďalej funguje, ale ak aplikácia prestala fungovať vo chvíli, keď ste zmenili sieť, môže byť príčinou práve toto.

Môžete si to všimnúť najmä vo chvíli, keď zmena siete zasiahla do času, keď ste odoslali správu.

Jednoduchým riešením je reštartovať aplikáciu.

Aplikácia Snapchat sa zasekla

Hacknutie akejkoľvek aplikácie sa stáva a je to úplne normálne. Ideálne je aplikáciu vypnúť a zapnúť. Ak ide o zásadnejší pád, možno bude potrebné reštartovať celé zariadenie.

Nie ste v práci alebo na verejnom wi-fi?

Verejné siete alebo siete wi-fi v práci, ako aj pracovné počítače môžu blokovať rôzne aplikácie alebo stránky. Zvyčajne ide o sociálne siete ako Facebook, Twitter, Instagram, ale samozrejme to môžu byť aj aplikácie ako Snapchat, ktoré fungujú predovšetkým na komunikáciu.

Riešením je potom používanie vlastného zariadenia a vlastného internetového pripojenia, typicky vlastného telefónu s mobilnými dátami.

Snapchat sa jednoducho zrútil a je potrebné počkať na opravu

Ak nič nepomohlo a najmä ak v grafe nahlásených výpadkov v hornej časti stránky vidíte, že výpadky zaznamenávajú aj iní používatelia, pravdepodobne ide o výpadok priamo na strane Snapchatu.

V praxi to znamená, že s problémom sa nedá veľa urobiť a budeme musieť počkať na riešenie, ktoré môže zvyčajne trvať rádovo hodiny.

Pre viac informácií uvádzame aj odkazy na všetky oficiálne profily samotnej spoločnosti Snapchat na sociálnych sieťach, kde sa môžete dozvedieť viac informácií.

Snapchat na Twitteri

Tu e možné pozrieť si propagáciu Snapchatu na jeho oficiálnom profile na Twitteri. Známe problémy a výpadky sú zvyčajne zverejňované aj tam, takže sú v procese odstraňovania:

Alternatívy pre aplikáciu Snapchat

Snapchat je pomerne špecifická aplikácia, v ktorej komunikujete len prostredníctvom posielania fotografií alebo videí, ktoré navyše rýchlo miznú. Nájsť alternatívu, ktorá by fungovala rovnako, je ťažšie. Vzniklo množstvo aplikácií, ale žiadna sa neujala a Snapchat je v podstate stále jedinou svojho druhu, aspoň čo sa týka masovej popularity.

Keď teda spomíname alternatívy, nemusíme nevyhnutne hovoriť o aplikáciách, ktoré fungujú rovnako, ale skôr o aplikáciách, ktoré umožňujú určitú formu komunikácie vo forme obrázkov alebo videí (alebo dokonca „staromódnu“ formu textu), ale bez automatického vymazávania správ, ktoré umožňuje Snapchat.

Messenger

Messenger je chatovacia aplikácia v rámci Facebooku. V mobilných zariadeniach a tabletoch funguje ako samostatná aplikácia, zatiaľ čo vo webovej verzii môžete použiť priamo Messenger.com alebo Facebook.com.

Je to jedna z najpoužívanejších aplikácií na posielanie správ, fotografií, gifov, videí alebo zvukových záznamov.

Na základnú komunikáciu je viac než dostačujúca. Jediné, čo potrebujete, je účet na Facebooku.

WhatsApp

WhatsApp tiež patrí Facebooku a je to najpoužívanejšia chatovacia aplikácia na svete. Účty fungujú na úrovni telefónneho čísla, ale môžete si stiahnuť aj aplikáciu pre počítač a prepojiť ju s telefónom.

Aplikácia WhatsApp ponúka v podstate všetko, čo by ste od chatovacej aplikácie mohli chcieť, ale je zameraná najmä na komunikáciu s jednotlivcami alebo menšími skupinami, t. j. nie ako komunitná aplikácia.

Viber

Viber je ďalšia aplikácia, ktorú môžete používať na chatovanie. Môžete ju spustiť na telefónoch a tabletoch so systémom Android, iOS, telefónoch Huawei alebo počítačoch so systémom Windows.

Skype

Skype patrí spoločnosti Microsoft a je skvelý na používanie hlasových alebo video hovorov.

Skype si môžete stiahnuť do svojho počítača a všetkých trochu modernejších smartfónov.

Snapchat
  • Celkové hodnotenie
4.8

Snapchat

Snapchat je mobilná aplikácia na chatovanie vo forme okamžitých fotografií alebo videí. Odoslané fotografie alebo videá navyše po niekoľkých sekundách zmiznú.

Posielam
Vaše hodnotenie
4 (2 hodnotenie)

Podobné

Pridaj komentár

Späť na začiatok stránky