Streamy

Amazon Prime Video nefunguje? Aktuálne výpadky, poruchy a riešenia

Nefunguje služba Amazon Prime Video? Pozrite si hlásenia ostatných používateľov o výpadkoch

Amazon Prime Video - výpadky služby za posledných 24 hodín
Výpadky
Dnes je a boli hlásené výpadky:
0
Výpadky
Včera boli hlásené výpadky:
0

V grafe si môžete pozrieť nahlásené výpadky a niektoré služby Amazon Prime Video.

Ak máte výpadky služieb, nemôžete prehrať seriál alebo film, môžete ich nahlásiť pomocou tlačidla v hornej časti tejto stránky. Problém potom môžete podrobnejšie opísať v komentároch, kde sa dozviete aj ďalšie informácie od ostatných používateľov, prípadne môžete pomôcť niekomu, kto má rovnakú chybu, ale môže ju odstrániť.

Odkazy a telefónne čísla nájdete tu v tabuľke. Ďalej na stránke nájdete aj odkazy na sociálne profily služby Amazon Prime Video.

Rýchla kontrola dostupnosti služby Amazon Prime Video

Tu môžete skontrolovať dostupnosť https://www.primevideo.com/“, oficiálnej webovej stránky, kde nájdete odkazy na stiahnutie a ďalšie informácie.

Kliknutím na tlačidlo spustíte kontrolu funkčnosti stránky, ku ktorej sa pokúsime pripojiť a zistiť, či sa načíta správne. Ak sa tak stane do niekoľkých sekúnd, kontrola je úspešná. V opačnom prípade sa tlačidlo zmení na červené, čo môže znamenať problém na strane služby Amazon Prime Video.

Sociálne profily služby Amazon Prime Video

Pre viac informácií tu nájdete aj odkazy na službu Amazon Prime Video a všetky jej oficiálne sociálne profily, kde sa môžete dozvedieť viac informácií alebo sa dokonca informovať o aktuálnych výpadkoch:

Amazon Prime Video na Twitteri

Tu nájdete kanál Amazon Prime Video na oficiálnom účte Twitter, ktorý s veľkou pravdepodobnosťou informuje o známych rozsiahlych výpadkoch alebo iných chybách:

Amazon Prime Video
  • Celkové hodnotenie
4.8

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video je streamovacia služba, ktorá ponúka filmy, televízne seriály, dokumentárne filmy a reality šou. Funguje na báze mesačných poplatkov, pričom všetok obsah si môžete po zaplatení prehrať zadarmo.

Posielam
Vaše hodnotenie
0 (0 hodnotenie)

Podobné

Pridaj komentár

Späť na začiatok stránky