Streamy

SledujFilmy.io nefunguje? Aktuálne výpadky a riešenia

Nefunguje SledujFilmy.io? Pozrite si správy ostatných používateľov

SledujFilmy.io - výpadky služby za posledných 24 hodín
Výpadky
Dnes je a boli hlásené výpadky:
0
Výpadky
Včera boli hlásené výpadky:
0

Vyššie si môžete pozrieť nahlásené výpadky online streamovacej služby SledujFilmy.io, ktorá ponúka filmy online na sledovanie zadarmo.

Ide o sesterskú stránku k stránke SledujSerialy.io, ktorá, ako už názov napovedá, opäť ponúka televízne seriály.

Kliknutím na tlačidlo nad grafom sa nahlásite mimo prevádzky na daný deň. Podrobnejšie informácie o tom, prečo vám funkcia nefunguje, môžete napísať do komentárov v dolnej časti tejto stránky.

Rýchla kontrola dostupnosti SledujFilmy.io

[tadocheckvailable]

Tu môžete skontrolovať dostupnosť„https://www.sledujfilmy.io/„, oficiálnej webovej stránky SledujFilmy.

Po kliknutí na tlačidlo okamžite skontrolujeme, či sa môžeme pripojiť na stránku a získať kladnú odpoveď. Ak sa nám nepodarí pripojiť alebo ak to bude trvať príliš dlho, kontrola zlyhá.

Vďaka tomu ľahko zistíte, či je chyba vo vašom zariadení a treba ju nejako vyriešiť, alebo ide o chybu na strane SledujFilmy, kde zlyháva pripojenie aj z iných zariadení.

Treba povedať, že kontrolujeme len to, či webová stránka funguje a nevracia chybu. Nekontrolujeme však žiadnu inú funkčnosť, napríklad či sa dá video prehrať, vyhľadávať alebo čokoľvek iné.

Ak sa u vás vyskytujú iné chyby, ale inak webová stránka SledujFilmy funguje, dajte nám vedieť v komentároch pod týmto článkom a nezabudnite nefunkčnú stránku nahlásiť pomocou tlačidla v hornej časti stránky.

Prečo nefunguje stránka SledujFilmy.io a niekoľko tipov na jej opravu

SledujFilmy.io je stránka, ktorá ponúka na sledovanie filmy online zadarmo, pričom prevádzkovatelia zarábajú prostredníctvom reklamy. Asi nie je prekvapujúce, že štúdiá, producenti alebo oficiálne platené streamovacie stanice nie sú z takýchto služieb nadšení a snažia sa ich vypnúť.

Ale české zákony a súdne rozhodnutia vo všeobecnosti hovoria, že„odkazovanie nie je trestný čin“ a vo všeobecnosti môžeme odkazovať na čokoľvek. Takto fungujú stránky ako Sledujfilmy. Videá neukladajú nikde vo svojom okolí, len vkladajú odkazy (alebo kus kódu) na videá, ktoré sú na serveroch v iných krajinách.

V zásade je to rovnaké ako vkladanie videí z YouTube alebo Twitch na web. Video je na YouTube a fyzicky je uložené na serveroch spoločnosti Google, ktorá vlastní YouTube, ale video sa dá prehrať aj na stránke, kde je vložené.

Takto sa vyjadril súd v prípade, ktorý sa týkal rôznych, ale rovnakých webových stránok:

[…jednotlivé autorské diela boli umiestnené na iných serveroch, pričom na webových stránkach www.sledujemefilmy.cz a www.sledujuserialy.cz boli umiestnené len tzv. vložené odkazy na diela uverejnené a uložené na iných internetových serveroch[/box]

Treba však tiež povedať, že toto rozhodnutie platí v Českej republike a nie všeobecne na celom svete. Filmové štúdio v USA môže takéto stránky zažalovať a žiadať náhradu škody alebo sa pokúsiť stránku zrušiť. To sa stalo v prípade stránok FreeFilm.to a FreeSerial.to, ktoré po žalobe v Kalifornii ukončili svoju činnosť.

Píšeme to hlavne preto, že stránky ako SledujFilmy a ďalšie môžu takpovediac zavrieť obchod pomerne rýchlo a nenávratne. Niekedy je za výpadkom stránky technická porucha, inokedy môže ísť o úplné ukončenie prevádzky z dôvodov, ktoré nie sú vždy úplne jasné.

Pozrime sa na najčastejšie dôvody, prečo nefunguje služba SledujFilmy, aké kroky môžeme podniknúť a naopak, kedy musíme jednoducho počkať. Rovnako na konci stránky nájdete odkazy na podobné služby, ktoré vám poslúžia, kým SledujFilmy opäť nezačne fungovať.

Skontrolujte, či nedošlo k preklepom a koncovkám – správna adresa je sledujfilmy.io

Služby ako SledujFilmy a podobné služby menia adresu svojich stránok pomerne často (zvyčajne každých niekoľko rokov). Existuje na to viacero dôvodov, napríklad snaha zabrániť vymazaniu stránky alebo snaha neposkytovať osobné údaje o vlastníkovi domény. V praxi to znamená, že je potrebné aktualizovať záložky prehliadača a zvyknúť si na návštevu trochu inej adresy, ktorá sa zvyčajne mení v závere.

Napríklad Sledujfilmy slouho kedysi fungovali na adrese sledujfilmy.sk, kde sa koncovka .sk zmenila na .to, ktorá sa zmenila na súčasnú správnu sledujfilmy.io.

Podobne nefungujú ani iné koncovky .cz, .sk alebo .com. Všetky tieto adresy by boli nesprávne a zobrazovali by chybu alebo iné stránky.

Pri ručnom zadávaní adresy webu skontrolujte aj preklepy, ktoré by tiež indikovali chybu.

Služba SledujFilmy.io môže byť zablokovaná bezpečnostným softvérom

Bezpečnostný softvér v našom počítači nás chráni pred vírusmi a útokmi. Vo všeobecnosti ho veľmi potrebujeme, ale môže sa stať aj to, že vyhodnotí ako hrozbu niečo, čo hrozbou nie je.

To sa často môže stať stránkam, ako je SledujFilmy, ktoré ponúkajú bezplatný streamovaný obsah.

Bezpečnostný softvér ich vyhodnotí ako rizikové a začne k nim blokovať prístup.

V praxi to spôsobí, že sa vám stránka javí ako nedostupná a nijako sa neotvorí, hoci za to môže bezpečnostný softvér, ktorý vám neumožňuje prístup na stránku.

S týmto sa môžu vo všeobecnosti stretnúť všetky služby podobného zamerania, ako napríklad Bombuj, FreeFilm a ďalšie. Naopak, služby ako Netflix, HBO Max a ďalšie oficiálne sa s týmto problémom stretávať nemusia.

Riešením je pridať adresu stránky, ku ktorej sa chcete pripojiť, do výnimiek.

Tu je návod, ako to urobiť, priamo na oficiálnych stránkach najpoužívanejších bezpečnostných programov:

Nie ste v zahraničí alebo nepoužívate VPN?

Vaša IP adresa odhaľuje vašu približnú polohu. Niektoré stránky môžu blokovať prístup na základe vašej polohy.

Typicky napríklad české stránky môžu povoliť prístup len z Českej republiky alebo blokovať niektoré konkrétne krajiny.

Existuje niekoľko dôvodov, prečo sa to môže stať, ale dôležité je, aby ste o tom niekedy vedeli.

Ak ste na dovolenke alebo používate sieť VPN, ktorá dokáže maskovať vašu polohu (alebo vlastne predstierať, že ste niekde inde, ako sa nachádzate), niektoré stránky môžu prestať fungovať.

Riešením je vypnúť sieť VPN alebo zvoliť ako svoju polohu Českú republiku.

Pozor na blokátory reklám

Stránky ako SledujFilmy a ďalšie zarábajú peniaze zobrazovaním reklám. Je logické, že každý používateľ, ktorý reklamy nevidí, nezarobí žiadne peniaze.

Preto môžu tieto stránky aktívne blokovať používateľov, u ktorých zistia rozšírenie prehliadača, ktoré blokuje reklamy.

Často to funguje tak, že hoci samotnú stránku môžete prechádzať bez obmedzení, nemôžete spustiť videá.

Samotná stránka vás upozorní, že máte zapnutý blokátor reklám, a zvyčajne, ak chcete niečo spustiť, musíte tieto blokátory vypnúť a zmieriť sa s reklamou.

SledujFilmy.io má výpadok a musíte počkať

Zatiaľ čo s predchádzajúcimi bodmi by sme mohli niečo urobiť, ak stránka jednoducho vypadne, musíte počkať. Existuje viacero dôvodov, prečo stránky padajú, môže ísť o technickú poruchu, preťaženie alebo útok hackerov.

V tomto prípade sa nedá ani vylúčiť, že sa na SledujFilmy zameralo nejaké štúdio alebo združenie a že ide o vážnejší problém alebo dokonca o trvalé ukončenie služby.

Tak či onak, musíme počkať, kým sa všetko obnoví alebo sa dozvieme nejaké nové informácie o tom, či služba začne opäť fungovať. To, že ide o výpadok, môžete zistiť nielen na svojom zariadení podľa správ od iných používateľov, ale aj podľa negatívnej kontroly, ktorú nájdete na tejto stránke.

Viac informácií sa dozviete na sociálnych profiloch spoločnosti Sledujfilmy:

Kde sledovať seriály, keď nefunguje stránka SledujFilmy.io

Podobných stránok ako SledujFilmy je viac, takže nájsť krátkodobú alternatívu, kým stránka opäť nezačne fungovať, nie je až také ťažké.

Tu nájdete odkazy na recenzie podobných služieb:

Recenziu Bombuj.si nájdete tu Recenziu Kukaj.to nájdete tu Recenziu Sledujserialy.io nájdete tu Recenziu Filmplanet.to nájdete tu Recenziu Playfilm.to si môžete prečítať tu
SledujFilmy.io
  • Celkové hodnotenie
4.2

SledujFilmy.io

SledujFilmy.io je internetová služba, ktorá ponúka bezplatné sledovanie filmov a seriálov online.

Posielam
Vaše hodnotenie
0 (0 hodnotenie)

Podobné

Pridaj komentár

Späť na začiatok stránky