Streamy

SledujSerialy.io nefunguje? Aktuálne výpadky a riešenia

Je SledujSerialy.io nefunkčný? Pozrite si správy ostatných používateľov

SledujSerialy.io - výpadky služby za posledných 24 hodín
Výpadky
Dnes je a boli hlásené výpadky:
0
Výpadky
Včera boli hlásené výpadky:
0

Vyššie si môžete pozrieť nahlásené výpadky online streamovacej služby SledujSerialy.io, ktorá ponúka seriály na sledovanie online. Ide o sesterskú stránku služby SledujFilmy.io, ktorá zase ponúka filmy online na sledovanie zadarmo. V praxi to teda znamená, že ak je jedna z týchto stránok nefunkčná, je dosť pravdepodobné, že je nefunkčná aj druhá.

Kliknutím na tlačidlo nad grafom môžete sami nahlásiť nefunkčnú službu pre dnešný deň. Podrobnejšie informácie o tom, prečo vám funkcia nefunguje, môžete napísať do komentárov v dolnej časti tejto stránky.

Rýchla kontrola dostupnosti SledujSerialy.io

Tu môžete skontrolovať dostupnosť „https://4.sledujserialy.io/, oficiálnej webovej stránky SledujSerialy.

Kliknutím na tlačidlo spustíte kontrolu funkčnosti stránky. Ak sa v priebehu niekoľkých sekúnd dokážeme úspešne pripojiť na stránku, kontrola je úspešná. Na druhej strane, ak stránka vráti chybu alebo pripojenie trvá príliš dlho, kontrola sa skončí neúspešne.

Kontrolujeme len to, či funguje samotná webová lokalita, nie iné funkcie, ako je spustenie videa alebo čokoľvek iné.

Táto kontrola je určená hlavne vtedy, keď webová lokalita SledujSerialy nefunguje a chcete skontrolovať, či je chyba na vašom zariadení. Ak aj tu kontrola stránky zlyhá, je pravdepodobné, že stránka jednoducho spadla a momentálne nikomu nefunguje.

Ak sa u vás vyskytla konkrétnejšia chyba, napríklad nefunguje video, môžete stránku nahlásiť pomocou tlačidla vyššie alebo napísať do komentára v dolnej časti tejto stránky.

Prečo nefunguje stránka SledujSerialy.io a niekoľko tipov na jej opravu

SledujSerialy.io je webová stránka, ktorá ponúka bezplatné sledovanie online seriálov. V žiadnom prípade však nejde o oficiálnu stránku a funguje tak trochu v šedej zóne. Samozrejme, oficiálne streamovacie služby, združenia, štúdiá a všetky spoločnosti zapojené do výroby alebo distribúcie nemajú takéto stránky v láske a snažia sa ich všemožne odstaviť.

Ale české zákony a súdne rozhodnutia vo všeobecnosti hovoria, že„odkazovanie nie je trestný čin“. A stránky ako Sledujserialy.io a ďalšie fungujú na princípe, že na web umiestňujú len videá, ktoré sú, samozrejme, uložené niekým iným. Tým, že v praxi ponúkajú len odkaz na videá (aj keď video môžete spustiť priamo na stránke), nerobia nič nezákonné, aspoň v Českej republike.

Takto sa vyjadril súd v prípade iných, ale totožných webových stránok:

…jednotlivé autorské diela boli umiestnené na iných serveroch, zatiaľ čo webové stránky www.sledujemefilmy.cz a www.sledujuserialy.cz obsahovali len vložené odkazy na diela zverejnené a uložené na iných internetových serveroch

Ide však len o český súd, takže v zahraničí môže všetko fungovať inak. Keďže žijeme v dobe internetu, nie je možné, aby spoločnosti v zahraničí podali žalobu inde, kde platí iné právo. To sa stalo v prípade FreeFilm.to a FreeSerial.to, ktoré boli koncom roka 2021 zažalované v Kalifornii a dodnes sú zatvorené, a to pravdepodobne natrvalo.

Píšeme to hlavne preto, že stránky ako SledujSerialy.io a ďalšie majú viacero dôvodov na ukončenie svojej činnosti. Okrem typických dôvodov, ako sú technické chyby, útoky hackerov a podobne, sa rôzne spoločnosti môžu pokúsiť zabaviť domény, zrušiť hosting alebo podať žaloby za šírenie chránených diel.

Pozrime sa na najčastejšie dôvody, prečo webová lokalita SledujSerialy nefunguje, aké kroky môžeme podniknúť a naopak, kedy musíme jednoducho počkať. V dolnej časti stránky nájdete aj odkazy na podobné služby.

Skontrolujte, či sa na stránke nenachádzajú preklepy a koncovky – správna adresa je sledujserialy.io

Služby ako SledujSerialy a podobné menia svoju webovú adresu pomerne často (zvyčajne každých niekoľko rokov). Existuje na to viacero dôvodov, napríklad snaha zabrániť vymazaniu stránky alebo snaha neposkytovať osobné údaje o vlastníkovi domény. V praxi to znamená, že je potrebné aktualizovať záložky prehliadača a zvyknúť si na návštevu trochu inej adresy, ktorá sa zvyčajne mení v závere.

Napríklad SledujSeriály nie sú v zmenách adries žiadnou výnimkou a kedysi fungovali na doménach s koncovkou .sk, potom .to až po dnešné sledujserialy.io, ktoré sa tiež môžu časom zmeniť.

Podobne nefungujú ani iné koncovky .cz, .sk alebo .com. Všetky tieto adresy by boli nesprávne a zobrazovali by chybu alebo iné stránky.

Pri ručnom zadávaní adresy webu skontrolujte aj preklepy, ktoré by tiež indikovali chybu.

Služba SledujSerialy.io môže byť zablokovaná bezpečnostným softvérom

Bezpečnostný softvér v našom počítači nás chráni pred vírusmi a útokmi. Vo všeobecnosti ho veľmi potrebujeme, ale môže sa stať aj to, že vyhodnotí ako hrozbu niečo, čo hrozbou nie je.

To sa často môže stať práve stránkam, ako je Sledujserialy, ktoré ponúkajú streamovaný obsah zadarmo.

Bezpečnostný softvér ich vyhodnotí ako rizikové a začne k nim blokovať prístup.

V praxi to spôsobí, že sa vám stránka javí ako nedostupná a nijako sa neotvorí, hoci za to, že vám neumožňuje prístup na stránku, môže bezpečnostný softvér.

S týmto sa môžu vo všeobecnosti stretnúť všetky služby podobného zamerania, ako napríklad Bombuj, FreeFilm a ďalšie. Naopak, služby ako Netflix, HBO Max a ďalšie oficiálne sa s týmto problémom stretávať nemusia.

Riešením je pridať adresu stránky, ku ktorej sa chcete pripojiť, do výnimiek.

Tu je návod, ako to urobiť, priamo na oficiálnych stránkach najpoužívanejších bezpečnostných programov:

Nie ste v zahraničí alebo nepoužívate VPN?

Vaša IP adresa odhaľuje vašu približnú polohu. Niektoré stránky môžu blokovať prístup na základe vašej polohy.

Typicky napríklad české stránky môžu povoliť prístup len z Českej republiky alebo blokovať niektoré konkrétne krajiny.

Existuje niekoľko dôvodov, prečo sa to môže stať, ale dôležité je, aby ste o tom niekedy vedeli.

Ak ste na dovolenke alebo používate sieť VPN, ktorá dokáže maskovať vašu polohu (alebo vlastne predstierať, že ste niekde inde, ako sa nachádzate), niektoré stránky môžu prestať fungovať.

Riešením je vypnúť sieť VPN alebo zvoliť ako svoju polohu Českú republiku.

Pozor na blokátory reklám

Stránky ako SledujSerialy a ďalšie zarábajú peniaze zobrazovaním reklám. Je logické, že každý používateľ, ktorý reklamy nevidí, nezarobí žiadne peniaze.

Preto tieto stránky môžu aktívne blokovať používateľov, u ktorých zistia rozšírenie prehliadača, ktoré blokuje reklamy.

Často to funguje tak, že hoci samotnú stránku môžete prechádzať bez obmedzení, nemôžete spustiť videá.

Samotná stránka vás upozorní, že máte zapnutý blokátor reklám, a zvyčajne musíte tieto blokátory vypnúť a prijať reklamu, aby ste mohli čokoľvek spustiť.

SledujSerialy.io má výpadok a musíte počkať

Zatiaľ čo s predchádzajúcimi bodmi by sme mohli niečo urobiť, ak stránka jednoducho vypadne, musíte počkať. Existuje viacero dôvodov, prečo stránky padajú, môže ísť o technickú poruchu, preťaženie alebo útok hackerov.

V tomto prípade sa nedá ani vylúčiť, že sa na SledujSeriály zameralo nejaké štúdio alebo združenie a že ide o vážnejší problém alebo dokonca o trvalé ukončenie prevádzky služby.

Tak či onak, musíme počkať, kým sa všetko obnoví alebo sa dozvieme nejaké nové informácie o tom, či služba začne opäť fungovať. To, že ide o výpadok, môžete zistiť nielen na svojom zariadení podľa správ od iných používateľov, ale aj podľa negatívnej kontroly, ktorú nájdete na tejto stránke.

Viac informácií sa dozviete na sociálnych profiloch služby SledujSerialy.io:

Kde sledovať seriály, keď SledujSerialy.io nefunguje

Podobných stránok ako SledujSerialy je viac, takže nájsť krátkodobú alternatívu, kým stránka opäť nezačne fungovať, nie je až také ťažké.

Tu nájdete odkazy na recenzie podobných služieb:

SledujSerialy.io
  • Celkové hodnotenie
4.4

SledujSerialy.io

SledujSerialy.io je internetová služba, ktorá ponúka bezplatné online sledovanie televíznych seriálov.

Posielam
Vaše hodnotenie
0 (0 hodnotenie)

Podobné

Pridaj komentár

Späť na začiatok stránky