Streamy

Netflix nefunguje? Aktuálne výpadky a riešenia

Netflix nefunguje? Pozrite si správy ostatných používateľov

Netflix - výpadky služby za posledných 24 hodín
Výpadky
Dnes je a boli hlásené výpadky:
0
Výpadky
Včera boli hlásené výpadky:
0

V tabuľke vyššie si môžete pozrieť chybové hlásenia od iných používateľov streamovacej služby Netflix.

Ak sa s chybami alebo výpadkami stretávate sami, môžete službu Netflix nahlásiť kliknutím na tlačidlo nad grafom. Pomôžete tým aj ostatným používateľom, ktorí vedia, že ide o chybu na strane spoločnosti Netflix, takže budú musieť počkať na opravu.

Nižšie potom nájdete možné príčiny a riešenia, ak je chyba niekde na vašom zariadení a je možné ju odstrániť.

Ak máte konkrétne problémy, neváhajte ich opísať v komentároch nižšie, kde sa možno niekto tiež stretol s rovnakou chybou a pozná opravu.

Rýchla kontrola dostupnosti služby Netflix.com

Tu si môžete overiť dostupnosť„https://www.netflix.com/„.

Kontrola sa vykoná tak, že sa pokúsite pripojiť na stránku Netflix.com. Ak sa nám to podarí a v rámci časového limitu, kontrola je úspešná, čo sa prejaví zeleným tlačidlom.

Na druhej strane, ak je stránka z nejakého dôvodu nefunkčná alebo pripojenie trvalo príliš dlho, kontrola sa nepodarí a tlačidlo sa zmení na červené.

Treba tiež povedať, že kontrolujeme iba pripojenie k lokalite, nie k iným funkciám alebo aplikáciám.

Ak teda napríklad samotná stránka funguje, ale napríklad videá sa nedajú prehrať, ide o jasné zlyhanie, ale kontrola by v tomto prípade bola úspešná. V takom prípade nahláste výpadok v hornej časti tejto stránky alebo opíšte chybu v komentároch.

Pomôže to potom ostatným používateľom, ktorí sa nebudú snažiť odstrániť problémy na svojom zariadení, ale budú vedieť, že chyba nie je na ich strane.

Ako odstrániť prípadné problémy so službou Netflix

Netflix je najväčšou streamovacou službou na svete, ale napriek svojej veľkosti sa podobne ako iné služby aj my sem-tam stretneme s výpadkom alebo s tým, že niečo jednoducho nefunguje.

Pozrieme sa na možné príčiny, pretože niekedy chyba nemusí byť nevyhnutne na strane Netflixu, ale na našom zariadení, čo tiež znamená, že problém sa dá často vyriešiť, aby všetko opäť fungovalo.

Niečo nefunguje alebo sa neprehráva? Vyskúšajte Netflix na viacerých zariadeniach

Službu Netflix môžeme používať na počítači, tablete, mobilnom telefóne alebo dokonca ako aplikáciu na našich inteligentných televízoroch. To však zároveň znamená, že je potrebné spravovať pomerne veľa aplikácií a sem-tam niektorá z nich nefunguje úplne hladko.

Ak vám niečo nefunguje, napríklad prehrávanie videa, vyskúšajte Netflix na inom zariadení. Ak máte napríklad problémy s televízorom, skúste niečo spustiť na počítači.

Takto môžete pomerne rýchlo zistiť, či je problém naozaj na strane Netflixu, čo by znamenalo, že služba nefunguje ani na jednom zariadení, alebo či ide o nejakú chybu len na zariadení, na ktorom sa chyba vyskytuje.

Služba Netflix v televízii je pomerne citlivá na zmeny v sieti

Ak používate službu Netflix na TV, môžeme sa stretnúť s nefunkčnosťou služby, ak zmeníme spôsob pripojenia k internetu.

Samotná aplikácia potom môže pri prehliadaní fungovať, ale pri pokuse o jej spustenie narazíme na chybové hlásenie.

Ak sa niečo také stane, skúste aplikáciu Netflix vypnúť a znova zapnúť, prípadne môžete vypnúť a zapnúť celý televízor.

Podľa skúseností môže pomôcť aj odpojenie a zapojenie televízora z elektrickej siete.

Preklep v adrese Netflix.com alebo zlá koncovka domény

Služba Netflix funguje vo viacerých krajinách, ale všade na adrese Netflix.com, ktorá je preložená do jazyka, ktorý môžete zmeniť v nastaveniach.

Všetky ostatné domény sú nesprávne, rovnako ako domény .cz, .eu, .sk a ďalšie prípony. Správna je teda len a len doména .com.

Táto verzia sa potom prekladá do jazyka v nastaveniach, podobne ako to majú Facebook, Twitter, Instagram a mnohé ďalšie.

Blokovanie na dôveryhodnom wi-fi alebo v práci

Verejné siete wi-fi môžu blokovať streamovaný obsah, aby nedošlo k ich preťaženiu, alebo jednoducho nie sú dostatočne rýchle na spustenie videí.

Váš zamestnávateľ môže tiež blokovať rôzne stránky a služby na pracovných zariadeniach a sieťach vrátane Netflixu.

V oboch prípadoch musíte používať vlastné zariadenie a vlastnú sieť, zvyčajne mobilné dáta.

Netflix má výpadky a musí počkať na opravu

Ak zaznamenávate viacero hlásených výpadkov, je veľmi pravdepodobné, že Netflix jednoducho nefunguje. V tomto prípade toho nemôžete veľa urobiť a musíte počkať, kým služba začne opäť fungovať.

Ako dlho, je potom neisté a závisí to od toho, aký veľký je výpadok a ako rýchlo sa podarí veci opraviť.

Pre viac informácií tu nájdete aj odkazy na samotný Netflix a jeho profily na iných sociálnych sieťach, kde sa dozviete viac o aktuálnom výpadku a zvyčajne aj o predbežnom čase opravy.

Netflix na Twitteri

Tu si môžete pozrieť najnovšie príspevky spoločnosti Netflix na Twitteri. Ak spoločnosť Netflix zažíva známejší výpadok, veľmi pravdepodobne sa táto informácia objaví na Twitteri.

Netflix
  • Celkové hodnotenie
4.7

Netflix

Netflix je streamovacia služba, ktorá ponúka filmy, televízne seriály, dokumentárne filmy a reality šou. Funguje na báze mesačných poplatkov, pričom všetok obsah si môžete po zaplatení prehrať zadarmo.

Posielam
Vaše hodnotenie
0 (0 hodnotenie)

Podobné

Pridaj komentár

Späť na začiatok stránky