Streamy

Filmycesky.cz nefungujú? Aktuálne výpadky a riešenia

Nefunguje stránka Filmycesky.cz? Pozrite si správy ostatných používateľov

FilmyCesky.cz - výpadky služby za posledných 24 hodín
Výpadky
Dnes je a boli hlásené výpadky:
0
Výpadky
Včera boli hlásené výpadky:
0

Vyššie si môžete pozrieť nahlásené výpadky online streamovacej služby Filmycesky.cz, ktorá ponúka filmy na sledovanie online zadarmo.

Kliknutím na tlačidlo nad grafom môžete sami nahlásiť výpadok služby na dnešný deň. Podrobnejšie informácie o tom, prečo vám funkcia nefunguje, môžete napísať do komentárov v dolnej časti tejto stránky.

Rýchla kontrola dostupnosti Filmycesky.cz

Tu si môžete skontrolovať dostupnosť„https://filmycesky.cz/„, oficiálnej stránky FilmyCesky.

Kliknutím na tlačidlo spustíte kontrolu dostupnosti stránky Filmycesky.cz, pri ktorej sa pokúsime pripojiť na stránku (podobne ako pri otvorení stránky vo webovom prehliadači). Ak stránka reaguje pozitívne a my sa k nej pripojíme, kontrola je úspešná. Ak pripojenie trvá príliš dlho, vráti chybu alebo sa vôbec nepodarí pripojiť, kontrola sa skončí neúspešne.

Táto kontrola vám uľahčí kontrolu, či je nefunkčná stránka naozaj nefunkčná, alebo či je chyba skôr na vašom zariadení. Ak je teda vaša lokalita nefunkčná a kontrola zlyhá, chyba nie je na vašej strane. Na druhej strane, ak je kontrola úspešná, je pravdepodobnejšie, že niekde vo vašom zariadení je chyba, ktorú je potrebné odstrániť, pozrite si pokyny ďalej na tejto stránke.

Upozorňujeme, že kontrola funguje len na fungovanie webovej stránky, nie na iné funkcie, ako je napríklad prehrávanie videa.

Ak máte problém s akoukoľvek funkciou, nahláste ho v hornej časti tejto stránky a/alebo v časti komentárov v dolnej časti stránky.

Prečo stránka Filmycesky.cz nefunguje a niekoľko tipov na jej opravu

FilmyCesky.cz je stránka, ktorá ponúka na sledovanie filmy online zadarmo, pričom obsahuje iba reklamu. Keďže však podobné stránky ponúkajú len vložené videá, ktoré sú v skutočnosti uložené na úplne iných serveroch, neporušujú české zákony, ktoré jednoducho hovoria, že môžeme odkazovať na čokoľvek, aj keď ide o chránené dielo.

Takto sa vyjadril aj súd v prípade iných, ale totožných webových stránok:

…jednotlivé autorsky chránené diela boli umiestnené na iných serveroch, pričom na webových stránkach www.sledujemefilmy.cz a www.sledujuserialy.cz boli umiestnené len tzv. vložené odkazy na diela zverejnené a uložené na iných internetových serveroch

Aj keď tieto webové stránky neporušujú zákon u nás, neznamená to, že v zahraničí sa k nim pristupuje obdobne.

Preto môže byť viac dôvodov, prečo takéto stránky nemusia fungovať. Napríklad združenia filmových štúdií na dlhú dobu vyradili z prevádzky stránky FreeFilm.to a FreeSerial.to.

Pozrieme sa na riešenia bežných problémov s nefunkčnou stránkou, ale aj na to, kedy sa s nefunkčnou službou nedá nič robiť a musíte len čakať:

Správna adresa je filmycesky.cz

Služby ako Filmycesky pomerne často menia svoju webovú adresu. Aj keď ich máme v záložkách, niekedy musíme dvakrát skontrolovať, či je adresa stále správna.

Filmycesky pôsobia len na adrese filmycesky.cz, čo je v tomto prípade dosť nezvyčajné, keď sa iné stránky uchyľujú k doménam s koncovkami .io alebo .to. Je však možné, že Filmycesky sa časom presunú na nejakú inú doménu a vy budete musieť zmeniť odkazy v záložkách svojho prehliadača.

Skontrolujte tiež, či ste v adrese stránky neurobili nejakú chybu. Aj jediné chybne napísané písmeno by znamenalo, že sa v skutočnosti snažíte dostať na inú stránku, čo by viedlo k chybe.

Filmy môžu byť blokované bezpečnostným softvérom

Bezpečnostný softvér v našom počítači nás chráni pred vírusmi a útokmi. Vo všeobecnosti ho veľmi potrebujeme, ale môže sa stať aj to, že vyhodnotí ako hrozbu niečo, čo hrozbou nie je.

Často sa to môže stať na stránkach, ako sú FilmyCesky, ktoré ponúkajú streamovaný obsah zadarmo.

Bezpečnostný softvér ich vyhodnotí ako rizikové a začne k nim blokovať prístup.

V praxi to spôsobí, že sa vám stránka javí ako nedostupná a nijako sa neotvorí, hoci za to môže bezpečnostný softvér, ktorý vám neumožňuje prístup na stránku.

S týmto sa môžu vo všeobecnosti stretnúť všetky služby podobného zamerania, ako napríklad Bombuj, FreeFilm a ďalšie. Naopak, služby ako Netflix, HBO Max a ďalšie oficiálne sa s týmto problémom stretávať nemusia.

Riešením je pridať adresu stránky, ku ktorej sa chcete pripojiť, do výnimiek.

Tu je návod, ako to urobiť, priamo na oficiálnych stránkach najpoužívanejších bezpečnostných programov:

Nie ste v zahraničí alebo nepoužívate VPN?

Vaša IP adresa odhaľuje vašu približnú polohu. Niektoré stránky môžu blokovať prístup na základe vašej polohy.

Typicky napríklad české stránky môžu povoliť prístup len z Českej republiky alebo blokovať niektoré konkrétne krajiny.

Existuje niekoľko dôvodov, prečo sa to môže stať, ale dôležité je, aby ste o tom niekedy vedeli.

Ak ste na dovolenke alebo používate sieť VPN, ktorá dokáže maskovať vašu polohu (alebo vlastne predstierať, že ste niekde inde, ako sa nachádzate), niektoré stránky môžu prestať fungovať.

Riešením je vypnúť sieť VPN alebo zvoliť ako svoju polohu Českú republiku.

Pozor na blokátory reklám

Webové stránky ako FilmyCesky a ďalšie zarábajú peniaze zobrazovaním reklám. Je logické, že každý používateľ, ktorý reklamy nevidí, nezarobí žiadne peniaze.

Preto tieto stránky môžu aktívne blokovať používateľov, u ktorých zistia rozšírenie prehliadača, ktoré blokuje reklamy.

Často to funguje tak, že zatiaľ čo samotné stránky môžete prechádzať bez obmedzení, videá si nemôžete spustiť. V prípade FilmovCesky vás stránka na povolený blokátor reklám upozorní hneď po návšteve.

Filmycesky.cz má výpadok a musíte počkať

Niekedy stránky jednoducho vypadnú. Môže to byť spôsobené preťažením, technickou chybou alebo v prípade bezplatných streamov nátlakom zo strany štúdií, ktoré sa ich môžu aktívne snažiť odstaviť napríklad prostredníctvom súdnych sporov.

Ak vidíte, že ostatní používatelia majú výpadky, ako to vidíte z grafu v hornej časti stránky, alebo aj naša rýchla kontrola vychádza negatívne, je veľmi pravdepodobné, že chyba nie je vo vašom zariadení, ale že stránka Filmycesky.cz má výpadok.

V takom prípade nemá zmysel čokoľvek skúšať, pretože chyba nie je u nás a vy musíte len počkať, kým sa obnoví.

Kde sledovať seriály, keď FilmyCesky nefungujú

Existuje viac stránok ako Filmycesky, ktoré ponúkajú bezplatné sledovanie filmov, takže nájsť krátkodobú alternatívu, kým stránka začne opäť fungovať, nie je až také ťažké.

Tu nájdete odkazy na recenzie podobných služieb:

Recenziu Bombuj.si nájdete tu Recenziu Kukaj.to nájdete tu Recenziu Sledujserialy.io nájdete tu Recenziu Sledujfilmy.io nájdete tu Recenziu Filmplanet.to nájdete tu Recenziu Playfilm.to si môžete prečítať tu
FilmyCesky.cz
  • Celkové hodnotenie
4.3

FilmyCesky.cz

FilmyCesky.cz je webová služba, ktorá ponúka online sledovanie filmov a seriálov zadarmo.

Posielam
Vaše hodnotenie
0 (0 hodnotenie)

Podobné

Pridaj komentár

Späť na začiatok stránky