Streamy

HBO Max nefunguje? Aktuálne výpadky a riešenia

HBO Max nefunguje? Pozrite si správy ostatných používateľov

HBO Max - výpadky služby za posledných 24 hodín
Výpadky
Dnes je a boli hlásené výpadky:
0
Výpadky
Včera boli hlásené výpadky:
0

Vo vyššie uvedenej tabuľke môžete vidieť, aké chyby nahlásili iní používatelia streamovacej služby HBO Max.

Ak sa s chybami alebo výpadkami stretávate sami, môžete službu HBO Max nahlásiť kliknutím na tlačidlo nad grafom. Nahlásením sa vy aj ostatní používatelia dozviete, či je služba teraz chybová, nedostupná, preťažená alebo má iné problémy. Ak je hlásení viac, všetci sa s väčšou pravdepodobnosťou dozvedia, že ide o problém na strane HBO Max, ktorý musí odstrániť samotná spoločnosť.

Niektoré problémy však môžeme vyriešiť takpovediac sami. Nižšie nájdete možné dôvody, prečo služba HBO Max nefunguje, a spôsob, ako ju prípadne opraviť. Ako aj dôvody, s ktorými nemôžeme nič robiť a budeme musieť počkať.

Ak máte konkrétne problémy, neváhajte ich opísať v komentároch nižšie, kde sa s rovnakou chybou mohol stretnúť aj niekto iný a pozná spôsob opravy.

Rýchla kontrola dostupnosti stránky HBOMax.com

Tu môžete skontrolovať dostupnosť https://www.hbomax.com/ – domovskej stránky oficiálnej webovej stránky.

Kontrola sa vykonáva pokusom o pripojenie k stránke HBOMax.com. Ak sa nám to podarí a v rámci časového limitu, kontrola je úspešná, čo sa prejaví zeleným tlačidlom.

Ak je naopak stránka z nejakého dôvodu nefunkčná alebo pripojenie trvalo príliš dlho, kontrola sa skončí neúspešne a tlačidlo sa zmení na červené.

Treba tiež povedať, že kontrolujeme iba pripojenie k lokalite, t. j. nie iné funkcie alebo aplikácie, nefunkčné alebo nedostupné videá, sekanie prehrávania a iné podobné chyby.

Ak teda samotná stránka funguje, ale napríklad videá sa nedajú prehrať, ide o jednoznačné zlyhanie, ale kontrola by v tomto prípade bola úspešná. V takom prípade nahláste výpadok v hornej časti tejto stránky alebo opíšte chybu v komentároch.

Pomôže to potom ostatným používateľom, ktorí sa nebudú snažiť odstrániť problémy na svojom zariadení, ale budú vedieť, že chyba nie je na ich strane.

Ako odstrániť prípadné problémy s HBO Max

HBO Max je jednou z najväčších online streamovacích služieb (úplne najväčšími konkurentmi sú potom NetflixDisney+, kde napríklad YouTube funguje trochu inak a ponúka iný typ obsahu). Ponúka najmä filmy a seriály spoločnosti Warner Bros, ale aj vlastnú pôvodnú tvorbu, pričom medzi najväčšie a najznámejšie patrí jednoznačne Hra o tróny.

Ako každá online služba, aj HBO Max má občas výpadky. Niekedy ide o chybu na strane operátora, inokedy o problém na našom zariadení. Pozrieme sa na rôzne príčiny a možné riešenia, ako službu HBO Max opäť sprevádzkovať.

Niečo nefunguje alebo sa neprehrá? Skúste HBO Max na inom zariadení

Služba HBO Max je dostupná na počítači, tablete, mobilnom telefóne a dokonca aj ako aplikácia na inteligentných televízoroch. Existuje množstvo rôznych aplikácií, čo z pohľadu prevádzkovateľa znamená aj to, že sa môže vyskytnúť chyba, nedokonalosť alebo nekompatibilita so zariadením.

V praxi to znamená, že ak napríklad HBO Max nefunguje na vašom televízore, je možné, že ide o chybu v aplikácii. Preto vyskúšajte iné zariadenia, napríklad počítač alebo telefón. Ak na jednom zariadení všetko funguje, ale na druhom nie, je dosť možné, že ide o chybu v aplikácii alebo v danom zariadení, ktoré nemusí byť správne pripojené k internetu, internet dnes možno vypadol alebo sa aplikácia zasekla a je potrebné ju reštartovať.

Na druhej strane, ak sa vám HBO Max nedá spustiť ani na jednom zariadení a vaše internetové pripojenie je inak v poriadku, ide pravdepodobne o chybu na strane operátora, ktorú bude musieť odstrániť, takže si budeme musieť počkať a uvidíme.

HBO Max v televízii je dosť citlivé na zmeny siete

Ak používate službu HBO Max na TV, v prípade zmeny spôsobu pripojenia k internetu sa môžeme stretnúť s nefunkčnosťou služby. To znamená, ak zmeníme sieť wi-fi, pripojíme sa pomocou kábla atď.

Samotná aplikácia potom môže pri prehliadaní fungovať, ale pri pokuse o jej spustenie narazíme na chybové hlásenie.

Ak sa niečo také stane, skúste aplikáciu HBO Max vypnúť a znova zapnúť, prípadne môžete vypnúť a zapnúť celý televízor.

Podľa skúseností môže pomôcť aj odpojenie a zapojenie televízora z elektrickej siete. Niekedy si tieto zariadenia pamätajú rôzne nastavenia a nemusí pomôcť ani vypnutie a zapnutie. Preto je potrebné televízor vypnúť, na chvíľu ho odpojiť zo zásuvky a znova ho zapojiť.

Preklepy v adrese HBOMax.com alebo nesprávna prípona domény

Služba HBO Max funguje v mnohých krajinách, ale všade na adrese hbomax.com, ktorá je preložená do jazyka, ktorý môžete zmeniť v nastaveniach.

Všetky ostatné domény sú nesprávne, rovnako ako domény .cz, .eu, .sk a ďalšie prípony. Správna je teda len a len doména .com.

Táto verzia sa potom prekladá do jazyka v nastaveniach, podobne ako to majú Facebook, Twitter, Instagram a mnohé ďalšie.

Blokovanie na dôveryhodnom wi-fi alebo v práci

Verejné siete wi-fi môžu blokovať streamovaný obsah, aby nedošlo k ich preťaženiu, alebo jednoducho nie sú dostatočne rýchle na spustenie videí.

Váš zamestnávateľ môže tiež blokovať rôzne stránky a služby na pracovných zariadeniach a sieťach vrátane HBO Max.

V oboch prípadoch musíte používať vlastné zariadenie a vlastnú sieť, zvyčajne mobilné dáta.

HBO Max má výpadky a je potrebné počkať na opravu

Ak zaznamenávate viacero hlásených výpadkov, je veľmi pravdepodobné, že služba HBO Max jednoducho nefunguje. V takom prípade toho nemôžete veľa urobiť a musíte počkať, kým služba opäť začne fungovať.

Ako dlho to potom bude trvať, nie je isté a závisí to od toho, aký veľký je výpadok a ako rýchlo sa podarí veci opraviť.

Pre viac informácií tu nájdete aj odkazy na samotnú službu HBO Max a jej profily na iných sociálnych sieťach, kde sa dozviete viac o aktuálnom výpadku a zvyčajne aj o predbežnom čase opravy.

HBO Max na Twitteri

Tu si môžete pozrieť najnovšie príspevky českého HBO Max na Twitteri. Ak HBO Max zažíva známejší výpadok, veľmi pravdepodobne sa táto informácia objaví na Twitteri.

HBO Max
  • Celkové hodnotenie
4.4

HBO Max

HBO Max je streamovacia služba, ktorá ponúka filmy, seriály, dokumenty a reality šou. Funguje na báze mesačných poplatkov, pričom všetok obsah je možné po zaplatení prehrať zadarmo.

Posielam
Vaše hodnotenie
0 (0 hodnotenie)

Podobné

Pridaj komentár

Späť na začiatok stránky